Saturday, Jan 25th

Son Gncelleme:05:58:29 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Play Of Finalinin Tarihi ve Yeri Belli Oldu!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1. Amatör Lig Play Of Final mücadelesinin yeri ve tarihi belli oldu. Daha önce Tertip Komitesince alınan karara göre finale yükselen takımların ortak karar vermesi beklenen final maçının tarihi ve yeri konusunda taraflar uzlaşamayınca karar yine Tertip Komitesi'ne kaldı.

Ordu 1.Amatör Lig'in 2015-2016 sezonu şampiyonunu belirleyecek final müsabakasında karşı karşıya gelecek olan Ulubey Belediyespor ve Altınordu Belediyespor daha önce Tertip Komitesi'nin aldığı karara göre müsabakanın oynanacağı yer ve tarih konusunda uzlaşamadılar. Bunun üzerine İl Tertip Komitesi Hasan Vayni başkanlığında bugün yaptığı toplantının ardından alınan kararı açıkladı. Vayni açıklamasında finalde karşı karşıya gelecek olan Ulubey Belediyespor ile Altınordu Belediyespor kendi aralarında final müsabakasının yeri ve tarihi konusunda anlaşamadıklarını, bunun üzerine de bu görevi kendilerinin yerine getirmek zorunda kaldıklarını ifade etti. Tertip Komitesinde yapılan toplantının ardından alınan karara göre Ordu 1. Amatör Lig Play Of Final karşılaşması 18 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 15..00'te Durugöl 1 Nolu sahada oynanacak.

PLAY OF CUMARTESİ GÜNÜN SONUÇLARI

PLAY OF FİNAL MAÇI


YER: DURUGÖL 1 NOLU SAHA
TARİH: 18 NİSAN 2016 PAZARTESİ
SAAT:15.00


ULUBEY BLD.SPOR V ALTINORDU BELEDİYESPOR

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.