Sunday, Dec 16th

Son Gncelleme:06:46:15 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

1.Amatör Lig'de 8.Hafta Maç Programı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig'de 8.Hafta Cumartesi ve Pazar günü oynanacak maçlarla tamamlanacak. Cumartesi günü oynanacak Demirspor-Çaybaşı Belediyespor maçıyla başlayacak haftanın Pazar günü programında ise 7 karşılaşma oynanacak.

8.Haftanın ilk maçı Cumartesi günü Demirspor ile Çaybaşı Belediyespor arasında Karşıyaka 1 Nolu Sahada oynanacak. Bu maç günün tek maçı iken Pazar günü ise 7 karşılaşmada futbolcular kazanmak için mücadele edecekler. Pazar günü programında oynanacak Eskipazar-Soyaspor Gençlik ve Altınordu Belediyespor-Ünye Gençlerbirliği maçları Karşıyaka 1 Nolu sahada oynanacak. Ulubey Belediyespor ile Korganspor arasındaki maç Ulubey İlçe Sahasında, Esnafspor-Gölköyspor maçı da Perşembe ilçe sahasında oynanacak. Haftanın diğer karşılaşmalarında Kumruspor-Turnasuyuspor maçı Kumru ilçe sahasında, Aybastıspor-Kirazlimanıspor maçı Aybastı İlçe Sahasında ve Çamaşspor-Fatsa Yaşamaspor maçı ise Çamaş İlçe Sahasında oynanacak.

İŞTE 8.HAFTANIN PROGRAMI

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.