Sunday, Dec 16th

Son Gncelleme:06:46:15 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

1.Amatör Lig'de 5 Maç Oynandı, 3 Maç Tatil Edildi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Cumartesi günü oynanan tek maçla başlayan Ordu 1.Amatör Lig'de 8.Hafta kar yağışı nedeniyle ertelenen 3 maç dışında tamamlandı. Kumru, Aybastı ve Ulubey'de oynanması gereken 3 karşılaşma kar yağışı nedeniyle tatil edilirken bu maçlar sonradan belirlenecek ileri bir tarihte oynanacak.

8.Haftanın ilk maçı Cumartesi günü Demirspor ile Çaybaşı Belediyespor arasında Karşıyaka 1 Nolu Sahada oynandı. Deplasmanda mücadele eden Çaybaşı Belediyespor mücadeleyi 7-0 galip bitirdi.

Pazar günü programında oynanması gereken Kumruspor-Turnasuyuspor, Aybastıspor-Kirazlimanıspor, Ulubey Belediyespor-Korganspor karşılaşmaları kar yağışı nedeniyle tatil edilirken bu maçlar sonradan belirlenecek ileri bir tarihte oynanacak. Çamaş ilçe sahasında oynanması gereken Çamaşspor-Fatsa Yaşamspor karşılaşması Çamaş ilçe sahasının karla kaplı olması nedeniyle Fatsa Ek Sahada oynandı. Mücadeleyi Fatsa Yaşamspor 3-1 kazandı.

Eskipazar ile Soyaspor Gençlik arasında oynanan maçı Eskipazarspor 2-1, Altınordu Belediyespor-Ünye Gençlerbirliği karşılaşmasını  ev sahibi Altınordu Belediyespor 3-1 kazandı. Gol düellosu şeklinde geçen Esnafspor-Gölköyspor maçını Esnafspor 5-4 kazanırken bu karşılaşmada Perşembe ilçe sahasında oynandı.

İŞTE 8.HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.