Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:07:10:45 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

1.Amatör Lig'de iki maç oynandı! İşte Sonuçlar

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig'de 12.Haftanın Cumartesi programında iki maç oynandı. Kirazlimanıspor ile Doğaspor ve Soyaspor Gençlik ile Gölköyspor'u karşı karşıya getiren maçlarda kazanan taraf çıkmadı.

A Grubunda Cumartesi günü oynanan maçta Kirazlimanıspor ile Doğaspor karşı karşıya geldi. Denk iki takımın mücadelesi şeklinde geçen maçta skoru karşılıklı atılan birer gol belirledi ve maç 1-1 eşitlikle sona erdi.

B Grubunda ise Soyaspor Gençlik, Gölköyspor'u konuk etti. Son derece çekişmeli geçen bu maçta da karşılıklı atılan birer gol iki takıma da birer puan kazandırdı. B Grubunda play of hesapları yapan Soyaspor Gençlik ve Gölköyspor berabere kalarak haftayı iki puan kaybederek tamamlamış oldular. 1-1 biten mücadelenin ardından Soyaspor Gençlik puanını 14'e yükselterek maç fazlası ile 3. sıraya yükseldi. Gölköyspor ise puanını 13 yaparak maç fazlası ile 5. sıraya yerleşti.

12.Haftanın Pazar günü programında Çamaşspor-Esnafspor karşılaşması ileri bir tarihe ertelenirken diğer 5 karşılaşma yarın oynanacak.

12.HAFTADA ALINAN SONUÇLAR VE PAZAR GÜNÜ MAÇ PROGRAMI

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.