Tuesday, May 21st

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

1.Amatör Lig'de 6.Hafta Sonuçları

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig'de 6.Hafta Cumartesi ve Pazar günü oynanan maçlarla tamamlandı. A Grubunda Ulubey Belediyespor ve B grubunda ise Fatsa Dolunayspor'un galip gelerek liderliklerini sürdürdükleri haftada ev sahibi takımların üstünlüğü dikkat çekti.

 

Cumartesi günü oynanan ve Orduspor'un 3-1 üstünlüğü ile sona eren Orduspor-Yeni Mahalle 52 Spor maçıyla başlayan haftada Pazar günü 9 maç daha oynandı. Ev sahibi takımlardan Orduspor, Çamaşspor, Ulubey Belediyespor, Fatsa Dolunayspor, Eskipazarspor ve Demirspor haftanın kazanan takımları olurken Kumruspor ile Doğaspor deplasmanda kazanan iki takım oldu. Gölköyspor-Aybastıspor, Fatsa Yaşamspor-Gülyalı Turnasuyuspor maçları ise beraberlikle sonuçlanırken taraflar haftayı birer puanla kapattılar.

42 golün atıldığı haftada 25 gol ev sahibi takımlardan 17 gol de misafir takımlarından geldi. A Grubunda Ulubey Belediyespor galibiyet serisini 6'ya çıkartarak kayıpsız liderliğini sürdürdü. B Grubunda ise Fatsa Dolunayspor 5 galibiyet 1 beraberlikle 16 puanla gruptaki liderliğini devam ettirdi. Sezona Dolunayspor yenilgisi ile başladıktan sonra çabuk toparlanan Orduspor ise galibiyet serisini 5 yaparak B Grubunda ikinci sıradaki yerini korudu.

 

1.AMATÖR LİGDE 6.HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.