Tuesday, Jun 25th

Son Gncelleme:04:50:09 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ulubey Belediyespor'un en golcüsü Barış!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig A Grubunda yoluna firesiz devam eden Ulubey Belediyespor'u golcü futbolcusu Barış Arsever sırtlıyor. Şu ana kadar tam 19 golde imzası bulunan tecrübeli oyuncunun gol sayısı takımının attığı toplam gollerin üçte birini geçti.

 

Bal Ligine yükselme hesapları yapan ve bu sezon il şampiyonluğu hedefleyen Ulubey Belediyespor A Grubunda geride kalan 10 haftada 10 tane galibiyet kazanırken maç başına 5.2 gol ortalaması tutturmayı da başardı. Toplamda 52 kez rakip fileleri havalandıran Ulubey Belediyespor'da bu gollerin üçte biri ise golcü oyuncusu Barış Arsever'e ait. Güçlü fiziği ile Ordu Amatör Liginin aranan santraforlarının başında gelen Barış Arsever bu sezon geride kalan 10 haftada toplamda 19 gole imza attı. Maç başında 2 ortalamaya ulaşan tecrübeli golcü takımının başarısında önemli bir paya da sahip oldu.

Ulubey Belediyespor'un Barış Arsever dışında bu sezon gol atan diğer oyuncularının sayısı ise toplamda 11.  Barış Arsever'i 8 golle Alihan Akyol ve 6 golle de Cemal Işık takip etti.

ULUBEY BELEDİYESPOR'UN GOLCÜLERİ VE GOLLERİ

Barış Arsever 19 gol

Alihan Akyol 8 gol

Adem Sarı 6 gol

Cemal Işık 3 gol

Anıl Ünver 3 gol

Emre Çakmak 3 gol

Tolunay Yurdakul 3 gol

Burak Akbaş 2 gol

Ayhan Ustahüseyin 2 gol

Volkan Gönenç 1 gol

Resul Duman 1 gol

Ethem Gürsoy 1 gol

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.