Wednesday, Aug 21st

Son Gncelleme:04:29:07 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Play Of'da Yarı Final Programı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig Play Of Yarı final karşılaşmaları Cumartesi günü oynanacak ve finalin adı belli olacak. İlk karşılaşma Orduspor ile Gülyalı Turnasuyuspor arasında saat 12.30'da başlayacak ve bu maçın bitiminde ise saat 16.00'da Ulubey Belediyespor-Perşembespor mücadelesi oynanacak.

 

Karşıyaka Spor Tesisleri 1 Nolu sahada oynanacak Orduspor-Gülyalı Turnasuyuspor karşılaşması 12.30'da başlayacak ve mücadeleyi Tolga Elikçioğlu, Cemal Alpay ve Soner Bingöl hakem üçlüsü yönetecek. Saat 16.00'da oynanacak yarı finalin diğer maçında ise Ulubey Belediyespor-Perşembespor maçını ise Ersan Şen, Metin Cebeci ve Erdoğan Sertan Akman hakem üçlüsü yönetecek.

Play Of yarı final maçlarının galipleri 2018-2019 sezonu Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğu için finalde mücadele etme hakkı kazanacaklar.

PLAY OF YARI FİNAL PROGRAMI ŞÖYLE

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.