Tuesday, Nov 19th

Son Gncelleme:05:49:25 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ferhat Kurt Sezonu 1.Hafta Maçları Oynandı. İşte Sonuçlar

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig'de 2019-2020 sezonu heyecanı Pazar günü oynanan maçlarla başladı. Ferhat Kurt sezonu olarak adlandırılan 1.Amatör Lig'de 1.Haftanın Programında toplam 9 maç oynandı. İki grupta oynanan maçlarla başlayan 1.Haftada kazananlar sevindi, kaybedenler üzüldü.

Ordu 1.Amatör Lig'de 2019-2020 Ferhat Kurt Sezonu bugün oynanan maçlarla başladı. 9 Maçın oynandığı 1.Haftada 5 maçı deplasman takımları kazanırken 3 maçı ev sahibi takım 3 puanla tamamladı. Ünye Gençlerbirliği-Kotyora FK müsabakası 2-2 eşitlikle sona erdi ve haftanın berabere biten tek maçı olarak kayıtlara geçti.

Haftanın en flaş galibiyetini Ulubey Belediyespor, Korgan Belediyespor karşısında alırken bu müsabaka haftanın en farklı ve en gollü maçı olarak kayıtlara geçti.  A Grubunda Ulubey Belediyespor farklı galibiyetiyle sezona liderlik koltuğunda başlamış oldu. B Grubunda ise Orduspor 1967 liderlik koltuğuna otururken bu grupta Mesudiyespor bay geçen takım oldu.

34 golün atıldığı haftada ev sahibi takımlarla deplasman takımlarının attıkları gollerde eşitlik ortaya çıktı. 34 golün 17'sini ev sahibi takımlar diğer 17'sini de deplasman takımları kaydetti.

ORDU 1.AMATÖR LİG FERHAT KURT SEZONU 1.HAFTA TOPLU SONUÇLAR


Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.