Monday, Jan 27th

Son Gncelleme:06:58:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu 1.Amatör Lig'de 7.Hafta Tamamlandı. İşte Sonuçlar:

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig'de 7.Hafta Pazar günü oynanacak maçlarla tamamlandı. İki grupta 9 karşılaşmanın oynandığı haftada A Grubunda zirve mücadelesini Ulubey Belediyespor kazandı. Haftaya lider giren Doğaspor'u  kendi sahasında yenmeyi başaran Ulubey Belediyespor liderliği tekrar ele geçirdi.B Grubunda geçtiğimiz haftayı Bay geçen Orduspor 1967 F.İ.S.K Kabadüz Belediyespor'u 4-0 yenerek liderliğini sürdürdü.

Ordu 1.Amatör Lig'de 7.Hafta oynanan 9 maçtan 5 tanesini ev sahibi takımlar, 3 tanesini de deplasman takımları kazanırken Kumruspor-Çamaşspor maçı 1-1 eşitlikle sona erdi. Ev sahibi takımın 9-2 kazandığı ve 11 golün atıldığı Gülyalı Turnasuyuspor-Korgan Belediyespor maçı haftanın en gollü maçı olarak kayıtlara geçti. Bu sonuçlarla A Grubunda Ulubey Belediyespor ve B Grubunda da Orduspor 1967 F.İ.S.K haftayı lider kapattılar.

ORDU 1.AMATÖR LİG FERHAT KURT SEZONU 7. HAFTA TOPLU SONUÇLAR

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.