Monday, Jan 27th

Son Gncelleme:06:58:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

1.Amatör Lig'de 8.Hafta Tamamlandı. İşte Sonuçlar:

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 1.Amatör Lig'de 8.Hafta bugün oynanan maçlarla tamamlandı. İki grupta 9 karşılaşmanın oynandığı haftada A Grubunda lider Ulubey Belediyespor deplasmanda Kirazlimanıspor'u 7-0 mağlup ederken B Grubunda lider Orduspor 1967 F.İ.S.K deplasmanda Mesudyiyespor'u 4-0 yenerek yoluna devam etti.

 

Ordu 1.Amatör Lig'de 8.Hafta sonuçlarına göre oynanan 9 maçtan 4 tanesini ev sahibi takımlar, 4 tanesini de deplasman takımları kazanırken Fatsa Yaşamspor-Perşembespor maçı 1-1 eşitlikle sona erdi. Haftanın en farklı galibiyetini Doğaspor, Korgan Belediyespor'u 9-1 mağlup ederek elde etti. Haftanın diğer en farklı galibiyeti ise 7-0 sona eren Ulubey Belediyespor-Kirazlimanıspor maçı olarak kayıtlara geçti.

Bu sonuçlarla A Grubunda Ulubey Belediyespor ve B Grubunda da Orduspor 1967 F.İ.S.K haftayı lider kapattılar.

ORDU 1.AMATÖR LİG FERHAT KURT SEZONU 8. HAFTA TOPLU SONUÇLAR

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.