Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:04:29:14 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

2.Amatör Lig'de Normal Sezon Sona Erdi!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 2.Amatör Lig'de 2016-2017 sezonu A ve B Grubunda oynanan 10.Hafta maçlarıyla sona erdi. Cumartesi ve Pazar günü oynanan maçların sonucuna göre play of finali oynayacak ve 1.Amatör Lig'e aday 4 takım belli oldu.

2.Amatör Lig'de normal sezon hafta sonu oynanan maçlarla sona erdi. A Grubunda Ünye Gençlerbirliği ve B Grubunda ise Doğaspor sezonu lider olarak tamamlarlarken yine A Grubunda Çınarlıkspor, B Grubunda da Kotyora Futbol Kulübü ikinci sırayı elde ederek 1. Amatör Lig'e yükselme maçı oynamaya hak kazandılar. Son hafta maçlarının oynanmasının ardından A Grubu lideri Ünye Gençlerbirliği B Grubu 2.'si Kotyora Futbol Kulübü ile, B Grubu lideri Doğaspor ise A Grubu 2.'si Çınarlıkspor ile 1. Amatör Lig'e yükselmek için play of final karşılaşmalarına çıkacaklar.

İŞTE 10.HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI


SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.