Thursday, Jun 20th

Son Gncelleme:04:37:15 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

2.Amatör Lig'de sezon Pazar günü başladı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Ordu 2.Amatör Lig’de 2018-2019 Futbol Sezonu 17 Mart 2019 Pazar günü oynanan maçlarla başladı. İki grupta 14 takımın mücadele ettiği 2.Amatör Lig’de 1.Haftada iki takım Bay geçerken haftanın kazanan takımları Çatalpınarspor, Mesudiyespor, Kabadüz Belediyespor, Rusumat-4 Gsk, ve Merkezspor oldu.

Pazar günü oynanan maçlarda Mesudiyespor dışında deplasman takımlarının başarılı olduğu görüldü. Kendi sahasında sadece Mesudiyespor galip gelirken Kabadüz Belediyespor, Çatalpınarspor, Rusumat-4 Gsk ve Merkezspor deplasmanda galip gelen takımlar oldu. Ünye Futbol Kulübü-Saraycık Belediyespor maçı 1-1 sona erdi ve haftanın berabere biten tek maçı oldu. 2.Amatör Ligin 1.Haftasında oynanan 6 maçta toplam 20 gol atılırken gollerin 14 tanesini deplasman takımları, 6 tanesini de ev sahibi takımlar kaydetti.

2.Amatör Lig'de 1.Haftanın Toplu Sonuçları Şöyle:

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.