Thursday, Jun 20th

Son Gncelleme:04:37:15 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu 2.Amatör Lig'de 4.Hafta Sonuçları

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 2.Amatör Lig’de 4.Hafta bugün iki grupta oynanan 6 karşılaşma ile tamamlandı. Alınan sonuçlar neticesinde A Grubunda Ordu İdmanyurdu liderlik koltuğunun yeni sahibi olurken, B Grubunda ise haftayı bay geçen Çatalpınarspor liderliğini sürdürdü.

4.Hafta maçları Pazar günü oynandı. Çatalpınarspor ile Kabadüz Belediyespor'un bay geçtiği haftada Mesudiyespor ve Ordu İdmanyurdu deplasmanda kazanırken Fevzi Çakmakspor ise haftanın kendi sahasında kazanan tek takım oldu.

Alınan sonuçların ardından A Grubunda Ordu İdmanyurdu liderliğe yükselirken B Grubunda ise haftayı bay geçmesine rağmen Çatalpınarspor lider olarak tamamladı. 4.Haftada 8 gol atılırken gollerin 4 tanesi ev sahibi takımlardan ve kalan diğer 4 tanesi de deplasman takımlardan geldi. Üç maçın da berabere bittiği 4.Haftada iki maçı deplasman takımları 1 tanesini de ev sahibi takım kazandı.

2.Amatör Lig'de 4.Haftanın Toplu Sonuçları Şöyle:

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.