Monday, Jul 22nd

Son Gncelleme:05:26:51 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

2.Amatör Lig'de 7.Haftanın Toplu Sonuçları

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Ordu 2.Amatör Lig’de 7.Hafta Pazar günü iki grupta oynanan 6 karşılaşma ile tamamlandı. A Grubunda Mesudiyespor ve B Grubunda da Çatalpınarspor haftayı 3'er puanla kapatarak liderliklerini sürdürdüler. İki grupta Ünye'yi temsil eden Fevzi Çakmakspor, Ünye Futbol Kulübü ve Çınarlıkspor rakiplerine farklı yenilerek haftayı puansız kapattılar.

Çatalpınarspor geride kalan haftalar sonrasında 6'da 6 yapıp B Grubunda kayıpsız liderliğini sürdürdü. A Grubunda ise Mesudiyespor sahasında konuk ettiği Çınarlıkspor'u 4-0 yenerek liderliğini korudu. 6 maçın oynandığı haftada 4 maçı ev sahibi takımlar kalan 2 maçı da deplasman takımları galibiyetle kapattılar. Beraberliğin çıkmadığı haftada toplam 33 gol kaydedildi.

2.AMATÖR LİGDE HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.