Monday, Sep 16th

Son Gncelleme:07:44:05 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu 2.Amatör Lig'de 8.Hafta Toplu Sonuçlar

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 2.Amatör Lig’de 8.Hafta Cumartesi günü iki grupta oynanan 6 karşılaşma ile tamamlandı. A Grubunda Mesudiyespor ve B Grubunda da Çatalpınarspor kazanarak liderliklerini sürdürdükleri haftada iki takımın puan farkını açtıkları görüldü. İki grupta Ünye'yi temsil eden Fevzi Çakmakspor haftayı puansız kapatırken, Ünye Futbol Kulübü ve Çınarlıkspor deplasmandan 3 puan çıkardılar.

29 golün atıldığı haftada 3 maçı ev sahibi takımlar 3 maçı da deplasman takımları kazandı. Beraberliğin çıkmadığı haftada Çınarlıkspor, Mesudiyespor ve ilk defa 3 puanla tanışan Ünye Futbol Kulübü deplasmanda galip gelen takımlar oldular. Merkezspor, İstanbul Boğazıspor ve Çatalpınarspor ise kendi sahalarında kazanan takımlar olurken haftanın en gollü maçında Çatalpınarspor rakibi Fevzi Çakmakspor'u 6-2 mağlup ederek en farklı galibiyeti elde eden takım oldu.

2.AMATÖR LİGDE HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.