Sunday, Sep 22nd

Son Gncelleme:04:23:34 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

2.Amatör Lig'de 13.Hafta Tamamlandı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 2.Amatör Lig’de 13.Hafta Pazar günü oynanan maçlarla tamamlandı. Rusumat-4 GSK ve Saraycık Belediyespor'un bay geçtiği haftada A Grubu lideri Mesudiyespor rakibi Ünye Futbol Kulübü'nü 3-0 mağlup ederken ve B Grubu lideri Çatalpınarspor ise Kabataşspor maçına çıkmayarak hükmen mağlup oldu.

13.Hafta oynanan 6 karşılaşma ile tamamlandı. Fatsaspor ile İstanbul Boğazıspor maçı 1-1 sona ererek haftanın beraberlikle sonuçlanan tek karşılaşması oldu. Kendi sahasında mücadele eden Fevzi Çakmakspor ile Çınarlıkspor rakiplerine mağlup olmaktan kurtulamazken Mesudiyespor ile Kabadüz Belediyespor kendi sahalarında kazanan takımlar oldu. Çatalpınarspor'un Kabataşspor karşısında hükmen yenik sayıldığı haftada 17 gol atıldı. Gollerin 7 tanesini ev sahibi takımlar 10 tanesini de deplasman takımları kaydetti.

2.AMATÖR LİGDE HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.