Thursday, Jan 30th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

2.Amatör Lig'de Şimdi Gözler Play Of Mücadelesinde

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu 2.Amatör Lig’de 2018-2019 sezonu grup maçları Pazar günü oynanan 14.Hafta maçlarıyla tamamlandı ve gözler artık play of maçlarına çevrildi. Play Of mücadelesine kalan takımların son iki hafta öncesinde belli olduğu 2. Amatör Lig'de geçtiğimiz Pazar günü ilk dörde kalan takımlar arasında sıralamayı belirleme anlamına gelen maçlar oynandı.

Oynanan maçların ardından A Grubunda Mesudiyespor ve B Grubunda ise Çatalpınarspor açık ara grup lideri olarak sezonu tamamladılar ve diğer grupları 4. bitiren takımlarla play oy maçlarında eşleşme hakkını elde ettiler. 4 maçın oynandığı 14.Haftada Dumlupınarspor-Saraycık Belediyespor müsabakası iki takımın da sahaya çıkmaması nedeniyle oynanamadı. Fevzi Çakmakspor-Fatsaspor müsabakası da konuk takımın sahaya çıkmaması nedeniyle oynanamaz iken Fevzi Çakmakspor bu maçı hükmen 3-0 kazanmış oldu.

Son hafta maçlarının sonuçlarına göre puan tablosuna yansıyan sıralama neticesinde play of eşleşmeleri de şu şekilde oluştu.

MESUDİYESPOR-FEVZİ ÇAKMAKSPOR

ÇATALPINARSPOR-KABADÜZ BELEDİYESPOR

ORDU İDMANYURDU-MERKEZSPOR

KABATAŞSPOR-ÇINARLIKSPOR

2.AMATÖR LİGDE HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.