Wednesday, Jan 29th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Yeni Orduspor, transferde iki oyuncuyla anlaştı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2019-2020 Futbol Sezonu hazırlıklarını sürdüren Yeni Orduspor başarılı defans oyuncusu Yusuf Orhan ve golcü futbolcusu Burak Aydın ile yeni sezon için tekrar anlaşmaya vardı.

 

Yeni sezon için kolları sıvayan ve transfer çalışmalarına başlayan 3.ligdeki temsilcilerimizden Yeni Orduspor, savunma oyuncusu Yusuf Orhan ve golcü futbolcusu Burak Aydın ile anlaşmaya vardı.

Kulüp basın koordinatörü Erol Küçükoğlu yaptığı açıklamasında; “Kulüp Başkanımız Av.Uğur Çelenk ve futbolcumuz Yusuf Orhan karşılıklı olarak imzalarını atmışlardır. Ayrıca 24 yaşındaki futbolcumuz Burak Aydın ile yeni sezonda devam etme kararı almış bulunmaktayız. Gelişmeleri spor kamuoyuna aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.