Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:04:29:14 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor U- 19 ve U -14 Türkiye Şampiyonası’na hazır…

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2016–2017 sezonunu Ordu İl Şampiyonu olarak bitiren U-19 ve U-14 takımları Türkiye Şampiyonası’na katılmak üzere hazırlıklarını tamamladı. Şampiyon olma parolasıyla turnuvalara katılacak olan Ünye’nin gururu takımlar, Türkiye şampiyonluğunu Ünye’ye getirmek istiyor.

 

2016–2017 sezonunu Ordu İl Şampiyonu olarak bitiren U-19 ve U-14 takımları Türkiye Şampiyonası’na katılarak Ordu’yu en iyi şekilde temsil edecek.

Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakalarına katılacak takımların Türkiye Şampiyonası U-19 1. kademe müsabakaları 04–07 Mayıs 2017 tarihleri arasında Giresun’da başlayacak.

U-19 Sorumlusu Cihan Özal, “Trabzon, Samsun, Rize, Erzincan ve Amasya takımlarının bulunacağı gurupta en iyi şekilde mücadele ederek oradan başarıyla dönmek istiyoruz” dedi.

U-14 takımının müsabaka tarihleri ise 4 Mayıs’tan sonra belli olacak. U-14 sorumlusu Hakan Kenanoğlu, “Hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Sakatlanan oyuncularımızdan İsmet Arslan ve Emirhan Taş iyileşti. İlker Çivici’nin durumu belli değil. Bu yıl U-14 takımımız kendi yaş grubunun altındaki oyuncu katılımıyla mücadele edilmesine rağmen İl Şampiyonu olduk. 1. kademe müsabakalarında şehrimizi en güzel şekilde, hem oyuncu, hem de iyi bir takım olarak temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

Altyapı Sorumlusu Arif Bacacı ise şunları söyledi:

“Alt yapılardan sonra gelen şampiyonluklara, amatör takımımız Ünye 1957 Spor şampiyon olup Bal Ligi’ne çıkması bizi daha da sevindirdi. Bizim için önemli olan iyi oyuncu efendi, ahlaklı ve saygılı oyuncu profilidir. Şimdi oyuncularımızın önünde, hedef koyacakları Bal Ligi’ne çıkan Ünye 1957 Spor takımı var. Bizler hoca olarak oyuncularımızın karakterlerinden ve çalışmalarından çok memnunuz. İnşallah önleri açık.

- Bu yıl Ünye 1957 Spor’un altın yılı -

Bu yıl Ünye 1957 Spor’un altın yılı. Hem alt yapısıyla, hem A takım ile şampiyonlukları yaşayarak Ünye’ye bu sevinci yaşatan Ünye 1957 Spor ilerleyen yıllarda profesyonel lige çıkarak tüm Ünye’ye mutlu anlar yaşatmayı hedefliyor. Bizde altyapı hocaları olarak hem Ünye 1957 Spor yönetimine ve A takım hocalarımızdan çok teşekkür ediyoruz.”Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.