Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:04:29:14 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Askf Başkanı Kılıç; “U11 Ve U12 Ligleri Oynanacak”

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mustafa Kılıç, kamuoyunda U11 ve U12 liglerinin oynanmayacağı konuşulduğunu belirterek, her iki yaş grubu maçlarının da oynatılacağını dile getirdi.

 

U11 ve U12 liglerinin Ordu Futbol Kulübü Tesisleri’nde oynanacağını aktaran Kılıç, önümüzdeki hafta müsabakaların başlayacağını ifade etti.

“Sıkıntı yok”

U11 ve U12 liglerinin oynanması konusunda sorun olmadığını söyleyen Başkan Kılıç; “Her yıl Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu U11 ve U12 liglerimiz şenlik havasında düzenleniyor. Bunların Türkiye’de grup müsabakaları yok. Fakat TFF, altyapıya önem vermek için U11 ve U12 liglerinin şenlik havasında yapılmasını istiyor. Bu senede saha şartlarından dolayı yapılamayacağını, bazı kulüplerimiz Futbol İl Temsilcimizin böyle bir konuşması olduğunu söylediler. Bizde Futbol İl Temsilcisi ile görüştük. Böyle bir sıkıntımız yok. U11 ve U12 liglerimizi, Ordu Futbol Kulübü (Güzelorduspor) Tesisleri’nde başlatıyoruz. Bu şekilde müsabakalarımıza devam edeceğiz. Bir problemimiz yok. U11 ve U12 liglerimiz önümüzdeki hafta başlayacak. Tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.