Sunday, Sep 22nd

Son Gncelleme:04:23:34 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Termespor İmdat Hocaya Emanet

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2018-2019 sezonuna yeni bir anlayış ile yola çıkan Termespor yönetim kurulu teknik ekinin başına Süper Amatör ligi iyi bilen ve Bal ligi tecrübesi olan Imdat Musa Yıldırır’ı getirdi.

 

Yeni yönetim kurulunu oluşturduktan sonra gelecek sezon Süper Amatör Lig’den BaL Ligi’ne yükselmeyi hedefleyen Termespor, bu hedefini gerçekleştirmek için kolları sıvadı ve teknik ekibin başına Ünyespor ve Havza Belediyesporla Bal Ligi tecrübesi yaşayan İmdat Musa Yıldırır’ı getirdi.

Termespor As Başkanı Ercan Kaya ile bir araya gelen İmdat Musa Yıldırır sarı-siyahlı takımın gelecek sezonki hedefini gerçekleştirmek için el sıkışarak anlaşmaya vardılar.

Asbaşkan Kaya; “Hocamızı tanıyor biliyoruz. Bal liginde birçok takımın başında sahaya çıkmış tecrübesi olan Samsun ve Ordu futboluna hizmet etmiş hocamıza yeni görevi hayırlı olsun. İnşallah birlikte takımımızı bal ligine çıkaracağız. Termesporumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.