Thursday, Jun 21st

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Yıldırım, "Kampta Takım Uyumu ve Sistem Üzerinde Durduk"

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta sezona az bir süre kala Nevşehir Kampı sona eren Ünye 1957 Spor, şehre dönerken Teknik Sorumlu İbrahim Yıldırım kampı değerlendirdi. Yıldırım yaptığı değerlendirmede lig öncesi eksiklerini görmek açısından faydalı bir kamp geçirdiklerini, daha takım uyumu ve sistem üzerinde durduklarını ifade ederken eksik yönlerini göz ardı etmediklerini, bu nedenle de bir veya iki oyuncu takviyesi yapabileceklerini söyledi.

 

Kamp ile ilgili SPOR AKSİYON’a özel açıklamada bulunan İbrahim Yıldırım; “12 gün süren Nevşehir kampında daha çok taktik çalışmalar ve hazırlık maçlarına ağırlık verdik. Bu süreçte lig öncesi eksiklerimizi görmek açısından faydalı bir kamp geçirdik. Kamp boyunca kalecimiz Doğa’nın hastalığı dışında önemli bir sorun yaşamadık. Doğan’dan bu süreçte faydalanamadık. Tedavisi hala devam ediyor. İnşallah izin dönüşü sağlıklı bir şekilde takımla birlikte çalışmalara başlayacak. Futbolculara kamp sonrası 4 gün izin verdik. İznin ardından Pazartesi günü toplanıp saat 17.00’de çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

Takım uyumu ve sistem üzerinde durduk

Ünye 1957 Spor teknik sorumlusu İbrahim Yıldırım, oynadıkları hazırlık maçlarında skordan çok takım uyumu ve sistem üzerinde durduklarını, bu yönde de olumlu mesafe kat ettiklerine inandığını söyledi. Yıldırım açıklamasında, “Oynadığımız hazırlık maçlarında skordan çok takım uyumu ve sistem üzerinde durduk. Bu yönde de olumlu mesafe kat ettiğimize inanıyorum. Ama eksik yönlerimizi de göz ardı edemeyiz. Tespit ettiğimiz bu durumla ilgili yapacağımız çalışmalarımızla da lig başlayana kadar eksiklerimizi aza indirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bir veya iki oyuncu takviyesi yapabiliriz

Teknik Direktör İbrahim Yıldırım eksik yönleriyle ilgili olarak yaptığı değerlendirmesinde bir iki oyuncu takviyesi yapabileceklerini sözlerine ekledi. Yıldırım açıklamasının devamını şu sözlerle noktaladı: “ Lig başlayana kadar eksik yönlerimiz üzerinde çalışacağız. Bu konuyla ilgili önümüzdeki günlerde yapımıza uygun oyuncularla bir veya iki oyuncu takviyesi yapmayı da düşünüyoruz. Lig başladığında da her yönüyle hazır bir Ünyespor izletmek amacımız. Bence bal liginin en zor gruplarından birinde mücadele edeceğiz.  O yüzden işimizi şansa bırakmadan çok çalışarak Ünye’ye yakışır bir takım oluşturarak, arzuladığımız ve gerçekten şehir olarak hak ettiğimiz profesyonel lige dönmek istiyoruz. Bu yolda da taraftarlarımız ve bütün şehri yanımızda görmek istiyoruz.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.