Thursday, Jun 21st

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor'da Tatil Sona Erdi...

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Nevşehir Kampını bitirerek Ünye’ye dönen ve bayram tatili arası veren Ünye 1957 Spor’da artık tatil sona erdi ve 23-24 Eylül tarihinde başlayacak lig öncesi hazırlıklara tekrar start verildi.

 

Sezon öncesi çalışmalarını üç etaba paylaştıran ve ilk etap çalışmalarını Ünye’de tamamladıktan sonra Nevşehir’de 12 gün süren ikinci etap kampını da tamamlayan yeşil-beyazlılar ligin başlamasına iki hafta kala üçüncü etap çalışmalarına dün yaptığı antrenmanla başladı.

Cevizdere Spor Tesislerinde bayram tatilini bitirerek dün toplanan Ünye 1957 Sporlu futbolcular ilk antrenmanında tam kadro hazır bulundular. Antrenmana yenileme koşusu ile başlayan yeşil-beyazlılar daha sonra 5’e 2 pas çalışması ve son bölümde de dar alan oyunu oynayarak günü tamamladılar.

Salı gününü içine alan ikinci gün çalışmalarına sabah dayanıklılık antrenmanı ile başlayan Ünye 1957 Spor, akşam bölümünde ise antrenmana pas çalışması ile başladı. Daha sonra dar alan oyunu ile antrenmana devam eden yeşil-beyazlılar çalışmanın son bölümünde ise 10’a 10 jokerli yarı sahada maç yaparak günü tamamladılar.

Lig öncesi hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlılar yarın sabah 07.30 ve akşam 17.00 saatlerinde başlayacak çift antrenmanla günü geçirecekler.

Sezona Ünye Şehir Stadı’nda oynayacağı Orduspor maçıyla başlayacak olan Ünye 1957 Spor, bu maçın hazırlıklarını ise gelecek hafta ağırlıklı olarak Ünye Şehir Stadı’nda yapacak. Sezona Orduspor galibiyeti ile başlayarak moral kazanmak ve lige iyi bir başlangıç yapmak isteyen yeşil-beyazlılarda moraller ise yerinde.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.