Thursday, Jun 21st

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Orduspor, Afyon Kampında Ter Atıyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bu sezon ilk kez Bölgesel Amatör lig'de mücadele edecek olan Orduspor, sezon öncesi kamp çalışmalarını Afyon'da sürdürüyor. Mor beyazlılar kampın ikinci gününü çift antrenmanla geçirdi.

 

Sezonun ilk haftasında Ünye Şehir Stadı'nda Ünye 1957 Spor'a konuk olacak olan Orduspor sezon öncesi kampı için Afyon'da çalışmalarına başladı. Kampın ikinci gününde çift antrenman yapan mor-beyazlılar çalışmanın sabah bölümünde fitnes salonunda ter attılar. Akşam antrenmanında sahaya inen Orduspor, Teknik Sorumlu Zafer Öztürk idaresinde günün ikinci çalışmasını gerçekleştirdiler.

Mor-beyazlıların Afyon kampında 3 ya da 4 hazırlık karşılaşması yapması bekleniyor. Orduspor, Afyon kampı dönüşü Ünye 1957 Spor maçı hazırlıklarını Ordu'da sürdürecek.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.