Thursday, Jun 21st

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor, Ünye Şehir Stadı'nda çalıştı.

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi verecek olan Ünye 1957 Spor iki hafta sonra başlayacak lig öncesi 3.etap hazırlıklarını bugün Ünye Şehir Stadı'nda yaptığı antrenmanla sürdürdü.

 

Teknik Sorumlu İbrahim Yıldırım ve yardımcıları Murat Erbasan, Mehmet Dönmez, kaleci antrenörü Fatih Demir nezaretinde gerçekleşen antrenmana çabukluk çalışması ile başlayan yeşil beyazlılar daha sonra dar alanda teknik ağırlıklı pas çalışması ve dar alan oyunu oynadılar. Antrenmanın son bölümünde yarı alanda çift kale maç yapan Ünye 1957 Spor antrenmanı soğuma çalışması ile bitirdi.

Antrenmanda futbolcuların bir hayli hırslı ve istekli oldukları görülürken golcü futbolcu Meye klas hareketleriyle göze çarptı. Antrenmanda Durmuş Gönül her zamanki çalışkanlığından örnekler sunarken, siyahi oyuncu Eric’i dar alan oyunu süresince sürekli kaleyi düşünmesi ve kaleye şut denemeleri yapması da dikkatlerden kaçmadı.

Lig öncesi antrenmanlarına devam eden yeşil beyazlılar yarınki çalışmasını yine Ünye Şehir Stadı'nda yapacak. Ünye 1957 Spor'un bugünkü antrenmanına kaleci Doğan Cankurtaran dışında tüm futbolcular tam kadro katıldılar. Kampta mide kanaması geçiren tecrübeli eldiven Doğan'ın ilaç tedavisinin ardından hafta sonu yapılacak antrenmanlara katılması bekleniyor.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.