Thursday, Jun 21st

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor'da Kaleciler "Demir" Gibi!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup'ta ligin başlamasına sayılı günler kala sezon öncesi hazırlıklarının üçüncü etabını Ünye'de gerçekleştiren Ünye 1957 Spor'da kaleci hocası Fatih Demir nezaretinde çalışmalarını sürdüren kaleciler, mide rahatsızlığı nedeniyle bir süre tedavi gören kaleci Doğan Cankurtaran'ın da çalışmalara başlamasıyla tempoyu yükselttiler.

 

Bu sezon kurduğu güçlü kadro ile Bal Ligi'nde gözünü şampiyonluğa diken yeşil-beyazlılarda kalecilerden rakiplerine gözdağı geldi. Ünye 1957 Spor kalesini şampiyonluk mücadelesinde gole kapatacaklarını belirten kaleciler Emre Yılmazer, Abdullah Çiçek ve mide rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören ve dünkü antrenmanda düz koşu yaparak çalışmalara başlayan Doğan Cankurtaran, takımdaki havanın ve arkadaşlık ortamının üst düzey olduğunu, Ünye 1957 Spor kalesini şampiyonluk mücadelesinde gole kapatacaklarını söylediler. En büyük şanslarının antrenörleri Fatih Demir olduğunu da sözlerine ekleyen kaleciler, antrenmanlardaki performanslarıyla da göz doldurdular.

Ünye 1957 Spor'un kaleci antrenörü Fatih Demir, tecrübeli kalecisi Doğan Cankurtaran'ın kampta midesinden geçirdiği beklenmedik rahatsızlık nedeniyle bir süre tedavi amaçlı çalışmalardan uzak kaldığını, ilaç tedavisinin bitmesiyle de doktorunun antrenmanlara başlayabilir raporuyla da çalışmalara katıldığını söyledi. Tecrübeli hoca, Doğan'ın iki gün süreyle düz koşu yaptıktan sonra da normal topla çalışmalarına başlayabileceğini ifade etti. Kalecilerinin performansından son derece memnun olduğunu da sözlerine ekleyen tecrübeli hoca, şampiyonluk yolunda en önemli avantajlarının kalecilerinin olduğunu ifade etti.

Düz koşu ile antrenmanlara başlayan Doğan Cankurtaran, kampta mide rahatsızlığı nedeniyle bir süre takımdan ayrı kaldığını, bu süreçte tedavisinin tamamlandığını ve artık kendini iyi hissettiğini ve takımla çalışmalara başladığını ifade ederken kısa sürede eski performansına kavuşmak için tempoyu artıracağını söyledi. Ünye 1957 Spor'un şampiyonluk mücadelesine başlamadan önce iyi arkadaşlıklar kurduklarını, takım olarak şampiyonluğa inandıklarını, Ünye'ye bu sezon hak ettiği yere taşımak için mücadele edeceklerini sözlerine ekledi.

Ünye 1957 Spor'un kalecilerinden Emre Yılmazer ve Abdullah Çiçek de takım halinde şampiyonluğa inandıklarını, taraftarların desteği ile sezon sonunda şampiyonluk mücadelesini önde bitirmek istediklerini ifade ettiler.

Ünye 1957 Spor'un tam kadro Ünye Şehir Stadı'nda yaptığı antrenmanda futbolcular kısa süren ısınmanın ardından çabukluk ve koordinasyon çalışmasına geçtiler. Ardından pas tekniği çalışması yapan yeşil-beyazlılar dar alan oyunu ve yarı sahada maç yaparak dünkü antrenmanlarını tamamladılar.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.