Saturday, Jun 23rd

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor, Çift Kale Yaptı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup için sezon öncesi hazırlıklarına Ünye’de devam eden Ünye 1957 Spor dün günü çift antrenmanla geçirirken bugün ise çift kale maçla günü tamamladı.

 

Sezonun ilk haftasında Orduspor maçı ile şampiyonluk yürüyüşüne başlayacak olan yeşil-beyazlılar Cevizdere Spor Tesislerinde günü çift kale maç yaparak geçirdi. Sezon hazırlıklarına Ünye’de devam eden Ünye 1957 Spor kaleci Doğan Cankurtaran’ın da takımla çalışmalara başlamasıyla tam kadro çalışmalarına devam ediyor.

Dün günü çift antrenmanla geçiren yeşil-beyazlılar bugün çift kale maç yaptı. Günü hazırlık maçı oynayarak geçirmeyi planlayan ancak hazırlık maçının iptal olmasıyla Cevizdere Spor Tesislerinde çift kale maç yapan Ünye 1957 Spor’da futbolcular sahada ortaya koydukları mücadeleyle beğeni topladı.

Lige Orduspor maçıyla başlayacak olan Ünye 1957 Spor, önümüzdeki haftayı iki hazırlık maçı oynayarak geçirmeyi planlıyor. Transferi henüz kapatmayan yeşil-beyazlılarda ön libero arayışları ise devam ediyor.

Yoğun tempoda çalıştık

Ünye 1957 Spor Teknik Sorumlusu İbrahim Yıldırım hafta boyunca yoğun tempoda çalıştıklarını ve oyuncularının performansının gün geçtikçe arttığını söyledi. Yıldırım gelecek hafta içi ve hafta sonu iki hazırlık karşılaşması oynayacaklarını ifade ettiği açıklamasında şunları kaydetti: “Hafta boyunca yoğun bir tempoda çalıştık, artık lig öncesi son haftaya girdik, oyuncuların performansı her geçen gün artıyor. Lige kadar en üst seviyede olacağımıza inanıyorum. Yarın günü dinlenerek geçireceğiz. Hafta içi ve hafta sonu Pazar günü olmak üzere iki hazırlık maçı oynamayı planlıyoruz. Hangi takımlarla oynayacağımız ise yarın belli olacak. Bu maçlar lig öncesi son durumumuzu görmemiz açısından çok önemli”

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.