Saturday, Jun 23rd

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor'da Bir Ayrılık Daha!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bölgesel Amatör Lig'de yeni sezona hazırlanan Ünye 1957 Spor'da stoper oyuncusu Murat Demirezen ile yollar karşılıklı anlaşılarak ayrıldı. 1990 Doğumlu stoper oyuncusu Murat Demirezen ayrılık kararını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

 

Geçtiğimiz sezon Nevşehir GK takımında forma giydikten sonra Ünye 1957 Spor'a transfer olan stoper oyuncusu Murat Demirezen, yeşil-beyazlı takımla karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ayrılık kararını kulüple görüşerek ortaklaşa aldıklarını ifade eden tecrübeli stoper oyuncusu takım arkadaşlarına, kulüp basın sözcüsü ve Belediye başkan yardımcısı Erhan Eren ile hocalarına yeni sezonda başarılar dilediğini ifade etti.

Benzer bir açıklama da Ünye 1957 Spor'un sosyal medya hesabı üzerinden yapıldı. Açıklamada "Bugün itibariyle futbolcumuz Murat DEMİREZEN ile karşılıklı alınmış bir karar ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Futbolcumuzun bizimle birlikte olduğu süre içersindeki tutum ve davranışları için kendisine teşekkür ediyor ve bundan sonraki futbol yaşantısında kendisine başarılar diliyoruz." denildi.

Murat Demirezen'in de ayrılması ile birlikte Ünye 1957 Spor ile yolları ayrılan oyuncu sayısı 3'e çıktı. Yeşil-beyazlı takımda daha önce Canberk Soykuvvet ve Cafer Elek takımla yollarını ayırmıştı.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.