Tuesday, Oct 23rd

Son Gncelleme:05:53:59 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Bal Ligi 4.Grup'ta 11.Hafta Programı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bal Ligi 4.Grupta 11.Hafta Programı belli oldu. Ligin ilk devresinde son 3 haftaya girilirken yine zorlu karşılaşmaların oynanacağı haftada en kritik maçlar Şarkışla Belediyespor-Ünye 1957 Spor ve Yeni Amasyaspor-Sinopspor maçları olacak.

Lider Fatsa Belediyespor'un sahasında Sivas Demirspor'u konuk edeceği haftada zirveye en yakın ikinci sıradaki Ünye 1957 Spor ise zirveye yaklaşmak isteyen Şarkışla Belediyespor ise deplasmanda zorlu bir 90 dakikaya çıkacak. İki takım açısından da çok büyük önem arz eden maçta Ünye 1957 Spor galip gelerek lider Fatsa Belediyespor ile aradaki puan farkının açılmaması için mücadele edecek. Ev sahibi Şarkışla Belediyespor ise zirve takibinden uzaklaşmamak için 3 puan kazanmak için saha avantajını kullanmaya çalışacak.

Haftanın önemi maçlarından biri de Amasya'da Yeni Amasyaspor ile Sinopspor arasında oynanacak. Zirve ile arasında puan farkının açılmasını istemeyen iki takım da maça kazanmak için çıkacak.

BAL LİGİ 4.GRUP'TA 11.HAFTA PROGRAMI ŞÖYLE:


SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.