Sunday, May 26th

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Bal Ligi Play Of 1.Kademe Merkezleri Yarın Belli Olacak

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2017-2018 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de 3.Lig'e çıkacak 9 takımı belirleyecek Bal Ligi Play Of Maçlarının takvimi belli oldu. Bal Ligi statüsüne göre ligin bitiminden 2 hafta sonra oynanması gereken Bal Ligi Play Of 1.Kademe maçları bu sene 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde oynanacak ve 3.Lig'e çıkacak ilk 6 takım belli olacak. 1.Kademe maçlarının oynanacağı merkezler ise yarın TFF tarafından saat 17.30'da açıklanacak...

 

Türkiye Futbol Federasyonunca ilgili kulüplere gönderilen resmi yazıda Bal Ligi Play Of 1.Kademe karşılaşmaları 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde federasyonca belirlenecek tarafsız sahada tek maç eleme usulü oynanacak. Bu maçların kazanan 6 takımı doğrudan 3.Lig'e yükselecekler, mağlup olan diğer 6 takım ise 2.Kademede tekrar eşleşerek 3.Lig'e çıkacak son 3 takım belli olacak.

Maçların Oynanacağı Merkezler Ne Zaman Belli Olacak?

TFF'den yapılan açıklamada Bal Ligi Play Of 1.Kademe Maçlarının hangi merkezlerde oynanacağını belirleyecek toplantı 13 Nisan 2018 Cuma günü yapılacak. 1.Kademe Play Of maçlarının oynanacağı merkezlerin açıklanması ise yarın saat 17.30'da yapılacak.

2.Kademe Müsabaka Takvimi Ne Zaman?

1.Kademe Play Of karşılaşmalarının ardından ilk maçları kaybeden 6 takım tekrar eşleşerek oynayacakları maçlar sonucunda 3 takım daha 3.Lig bileti alacak. Bu karşılaşmalar ise 1.Kademe Play Of Maçlarının bir hafta sonrası oynanacak. 2. Kademe Play Of Maçlarının oynanacağı merkezler de 1.Kademe maçlarının neticelenmesinin ardından TFF tarafından açıklanacak.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.