Sunday, Apr 21st

Son Gncelleme:04:06:28 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Termespor, Play Out Maçına Ünye'de Hazırlandı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Samsun Süper Amatör Lig'de Havza Belediyespor'un ardından sezonu 2. sırada tamamlayarak Bölgesel Amatör Lig'e yükselme mücadelesi verecek olan Termespor, Pazar günü karşı karşıya geleceği Çarşambaspor maçının hazırlıklarını Ünye'de yaptı.

 

Yeniden Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edebilmek için Pazar günü saat 16.00'da Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı'nda Çarşambaspor ile play out maçında karşı karşıya gelecek olan Termespor zorlu 90 dakikanın hazırlıklarını Ünye Cevizdere Spor Tesisleri çim sahada yaptı. Teknik Direktör Ayhan Bayraktar idaresinde maç hazırlıklarını dün yaptığı çift kale maçla sürdüren sarı-siyahlılar Cuma gününü Terme'de yapacağı antrenmanla sürdürecek ve Ayvacık'da Otel'de kampa girecek.

Bayraktar: "Hedefimiz Mutlu Sona Ulaşmak"

Play Out maçında zorlu bir 90 dakikaya çıkacaklarını söyleyen Termespor Teknik Sorumlusu Ayhan Bayraktar, kendilerini zor bir maç beklediğini ancak ellerine geçen bu fırsatı iyi değerlendirerek Termespor'u tekrar Bal Ligi'ne çıkartmak istediklerini ifade etti. Ünye Cevizdere Spor Tesislerinde yapılan çift kale maç öncesi sorularımızı cevaplandıran teknik sorumlu Ayhan Bayraktar, zorlu geçen lig maratonunda Havza Belediyespor'un ardından ligi 2. tamamlayarak play out maçı oynama hakkını elde ettiklerini, Pazar günü oynayacakları maçın sonucunda da Bal Ligine yükselen takım olmak istediklerini söyledi.

Ayhan Bayraktar açıklamasında; "Zor bir 90 dakika bizi bekliyor. Çarşambaspor Bal Ligi tecrübesi olan ve iyi bir kadroya sahip olan takım. Biz de ne istediğimizi bilen, Bal ligini arzulayan bir takımız. Her şey sahada verilecek 90 dakikalık mücadelenin sonunda belli olacak. Hak eden kazansın derken hak edenin Termespor olmasını istiyoruz. Lig boyunca maçlarımızı sentetik sahalarda oynadık. Şimdi bu maçı Yeni 19 Mayıs Stadı'nda çim zeminde oynayacak olmamız nedeniyle maça Ünye'de bu tesislerde hazırlanmayı tercih ettik. Futbolcularımızı hem fiziksel hem de zihinsel olarak maça hazırladık. Her bakımdan artık maça hazır olduğumuz söylemek istiyorum. Terme ilçemizin yanımızda olduğunu biliyoruz, en önemlisi taraftarlarımızın Bal Ligini ne kadar istediğini biliyoruz. Çıkacağız mücadelemizi vereceğiz. Tüm Termelileri, Termeli spor severleri nefes nefese geçecek zorlu mücadelemizde hemen arkamızda görmek istiyoruz. Bal ligine direk çıkamadık, ama çıkabilmek için şimdi Pazar günü Çarşambaspor karşısında bir fırsat yakaladık. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek amacımıza ulaşmak istiyoruz. Yine maçın centilmence geçmesini diliyorum. Şu halde tek hedefimiz var, o da; O da mutlu sona ulaşmaktır" şeklinde konuştu.

Pazar günü Yeni 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak maç saat 16.00'da başlayacak. Maçın galibi gelecek sezon Bal liginde mücadele etme hakkı kazanacak.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.