Wednesday, Jan 29th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Final Öncesi Motivasyon Kahvaltısı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Sağra Ordu 1. Amatör kümede play-of’a kalan ve yapmış olduğu müsabakalarda iki maçını da kazanarak finale çıkan Ünye Belediyespor futbol takımına belediye başkanı Ahmet Arpacıoğlu moral kahvaltısı verdi.

 

Sarı konakta verilen kahvaltıya belediye başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Ünyespor Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, Çaybaşıspor Kulüp Başkanı Selaattin Gümüş, Ünye Belediyespor Başkanı Murat Ülgen, Belediye Halkla İlişkiler Müdürü Sevdal Toprak, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Kadro ve Futbolcular Katıldı.

Kahvaltıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu; Ünye Belediyespor olarak başarılara alıştık. Ünye artık kendi ayakları üzerinde durabilen bir ilçedir.  Böyle başarıyı yakalamasının yanında Ünyespor’a da alt yapı olarak, futbolcu yetiştirerek kendi evlatları ile dimdik ayakta durabilen bir takım olduk. Sizler Ordu’nun en büyük ilçesi olan Ünye’nin bir takımısınız ve bu bilinçle oynayarak galibiyetle dönmenizi bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.