Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:04:29:14 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Amatör Kulüplere Büyükşehir'den Can Suyu

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu Büyükşehir Belediyesinden Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna nakdi yardım. Ordu ASKF başkanı Mustafa Kılıç ve beraberindeki heyet Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret ederken 2017-2018 sezonu öncesi ASKF üye kulüplere 200 bin TL’lik maddi yardım yapıldı.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz yaptığı açıklamada  “Göreve geldiğimizden bu güne kadar sporun ve sporcunun yanında olmaya çalıştık. İlimizde faaliyet gösteren amatör spor kulübüne, 2014 yılından bu yana yaklaşık 2 milyon TL nakdi yardımın yanı sıra spor malzemesi yardımı yaptık. Yeni sezon öncesi ASKF bünyesindeki amatör spor kulüplerine can suyu olacak 200 bin TL nakdi yardımda bulunduk. Bu yardımın bir kısmını bugün teslim etmiş bulunuyoruz. Çekimizi nakden hesaplarınıza yatırmak suretiyle sözümüzü tutmuş olacağız. Tüm amatör spor kulüplerimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Yılmaz’a bu zamana kadar sunmuş olduğu desteklerden dolayı teşekkür eden ASKF Başkanı Mustafa Kılıç ise, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a federasyonumuza yapmış olduğu maddi ve manevi desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar her zaman amatör spor kulüplerimize verdiği destekle bizleri mutlu etmiştir. İnanıyorum ki bundan sonra da artarak devam edecek” dedi.

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.