Tuesday, Feb 25th

Son Gncelleme:06:35:13 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Transfere devam eden Ünyespor’un kamp programı belli oldu

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Ünyespor’da transfer çalışmaları devam ederken takımın devre arası kamp programı da belli oldu.

 

Ligin ilk yarısı sergilediği kötü performans ile puan tablosunda sondan ikinci sırada yer alan Yeşil-beyazlı takımda transfer çalışmalarına devam ediliyor. 5 futbolcu ile prensipte anlaşmaya varan Ünyespor devre arası kampı için de Antalya Belek’e gidecek. 4 Ocak’ta devre arası kampı için Belek’te olacak olan yeşil-beyazlı takımın burada 12 kamp çalışmaları yapacağı ve ligin ikinci yarısına iyi girebilmek için de 3-4 tane hazırlık karşılaşması yapacağı açıklandı.

Ünyespor Futbol Şube Sorumlusu Halil Murat Ülgen’in gazetemize yaptığı açıklamada ara transferde 5 futbolcu ile prensip anlaşmasına vardıklarını, bu futbolculara imza attırıldıktan sonra da basına tanıtılacaklarını söyledi. Ülgen açıklamasında şunları kaydetti: “Ünyespor’un ihtiyacı olan transferler konusunda Teknik ekibin verdiği rapor doğrultusunda çalışmalara başlamıştık. Şimdiye kadar Ünyespor’un mali yapısına uygun olarak 5 futbolcu ile prensip anlaşmasına vardık.Bu futbolcularla her konuda anlaştık, sadece imza işi kaldı. İmzalar atıldıktan sonra da gerekli açıklamayı yapacağız. Devre arası kampında gerekirse teknik heyetin raporları doğrultusunda transfer çalışmalarımız mutlaka olacaktır” dedi.

Ünyespor’da merak edilen konulardan biri olan devre arası gönderilecek futbolcularla ilgili olarak ta açıklamada bulunan Murat Ülgen Çarşamba günü futbolcularla yapılacak görüşmenin ardından gönderilecek oyuncularla ilgili açıklamanın da yapılacağını ifade etti. Ülgen :“Devre arası gönderilecek futbolcularımız yönetim kurulumuz ve teknik heyetimiz ile birlikte yapılan değerlendirmenin ardından belirlendi. Bu futbolcularımızla Çarşamba günü bir görüşme yaptıktan sonra gerekli açıklamayı yapacağız” dedi.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.