Tuesday, Feb 25th

Son Gncelleme:06:35:13 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünyespor’dan sürpriz kararlar

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Spor Toto 2.lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Ünyespor’un ikinci yarı öncesi kamp programı belli olurken yönetim kurulu tarafından basına yapılan açıklamada takımdan gönderilen futbolcuların yanı sıra prensip anlaşmasına varılan isimler belli oldu.

 
Ünyespor Kulübü Başkanı İrfan Şahin basına yaptığı açıklamada, ” Kamp dönemi içinde takımımız içinden ayrılması düşündüğümüz oyuncular var. Yeni gelecek oyuncularla da bir takım görüşmelerimiz ve çalışmalarımız var. Yaptığımız görüşmeler neticesinde %80’i tamamdır.” dedi.

Başkan İrfan Şahin, “Ünyespor 2012-2013 yılı 1. Devresinde arzu ettiğimiz yerde ligi bitirememiştik. Bulunduğumuz yer noktasında yönetim kurulumuzun ve hocalarımız ile görüşerek bir takım kararlar aldık. Bu kararları da sizlerle paylaşmak arzusu içindeyiz” şeklinde konuştu.

Belek’te 12 günlük kamp var
Ünyespor Kulübü Başkanı İrfan Şahin Ünyespor takımının Perşembe günü itibariyle Antalya Belek Atlantis Otel’de 12 gün sürecek kamp programı için yola çıktıklarını belirtirken kamp dönemi içinde takımdan ayrılmasını düşündükleri oyuncuların olduğunu söyledi.

Dört futbolcu ile yollar ayrıldı
Ünyespor Kulüp Başkanı İrfan Şahin basına yaptığı açıklamasında Mehmet Toşak, Mikail Üzümcü, Uğurtan Çepni, Muzaffer Taşkın’a kendilerine kulüp bulmaları için haberdar ettiklerini ve kamp kadrosundan çıkarttıklarını söyledi. Şahin açıklamasında, “Muzaffer Taşkın kendisine kulüp bulmuş. Zannediyorum bizim 2. Lig takımlarından birisi ile anlaştığını duydum” şeklinde konuştu.

Genç futbolcular kiralık verilecek
Ünyespor Kulübü Başkanı İrfan Şahin alt yapıdan yetişen genç futbolculardan zaman zaman oynama fırsatı yakalayan Burak Öztürk, Samet Nazlı ve Ömer Erdem Şanlı’nın kiralık verilmesi için başka kulüplerle görüşmeler yaptıklarını ifade etti.

Prensipte anlaşılan futbolcular var
Ünyespor Kulübü Başkanı İrfan Şahin takıma kazandırılacak yeni futbolcularla bir takım görüşmeler yaptıklarını ve yaptıkları görüşmeler neticesinde de prensipte anlaşmaya vardıkları futbolcuların olduğunu belirtti. Başkan Şahin, sağ bek Cem Atan, sol bek Can Ulun, Ersin Şahin, stoper Güray, forvet oyuncuları Ömer Yavuz ve Şadi Çolak ile prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi. Başkan Şahin, “Şadi Çolak prensip olarak anlaştık ve zannediyorum kampa gelecek. Forvet hattındaki sıkıntılarımızı zannediyorum Şadi Çolak ve Ömer Yavuz’la çözmeyi düşünüyoruz. Bir orta saha oyuncusu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Gençlerbirliği ile bir ön protokolü var. O sorun çözülürse bugün akşam itibari ile haber verecekler” şeklinde konuştu.

Kaptan İbrahim Karayiğit Dönüyor
Ünyespor alt yapısından yetişen önemli futbolculardan olan ve önceki sezon takımın 2.lig’e çıkmasında ve geçtiğimiz sezon ligde kalmasında önemli bir paya sahip olan taraftarın çok istediği İbrahim Karayiğit ile görüşmelerinin devam ettiğini de sözlerine ekleyen Ünyespor Kulübü Başkanı İrfan Şahin basın açıklamasını şunları kaydetti: “ Sezon başında kamp kadromuzda olup daha sonra ayrılan ve nedenini bilemiyoruz ama İbrahim Karayiğit ile görüşmelerimiz devam ediyor. Umarım anlaşacağız onunla da, kendisini kampa davet ettik. Böylece şimdilik bu oyuncularla kampa devam edeceğiz. 28 kişilik kadromuz var inşallah hayırlı bir sezon geçireceğiz ve takımımız yeni sezon itibari ile bu grubu iyi bir yerde bitireceğine inanıyoruz. Transferlerimiz bununla sınırlı kalmayacak belki bu transferler içinde gelmeyecekler olabilir. Son anda vazgeçenler olabilir. Ama prensipte anlaştık kendileri ile ama bu noktada inşallah hayırlı olmasını biliyoruz. Bunların dışında çok üst düzey bir oyuncu olursa fiyatı bize uyarsa olur neden olmasın”

SPOR AKSİYON 

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.