Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:07:10:45 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Barlas Yener ile yollar ayrıldı, gözler santrafor transferinde

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Antalya’da devre arası hazırlıklarını sürdüren Ünye 1957 Spor’da son dakika bir ayrılık haberi geldi. Yeşil-beyazlıların uzun boylu santraforu Barlas Yener ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı.

 

Ligin ilk yarısının ilk haftalarında pek şans bulamayan ancak 1926 Bulancakspor maçı ile takımındaki yerini aldıktan sonra 8 maçta yeşil-beyazlı takım adına 4 gol kaydeden Barlas Yener ile yollar ayrıldı. Devre arası kampı için Antalya Manavgat’ta hazırlıklarını sürdüren yeşil-beyazlılarda Barlas Yener ile yolların ayrıldığı haberi sosyal medya hesabından yapıldı.

Ünye 1957 Spor’un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Barlas Yener ile karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığı ifade edildi.

Barlas Yener ile ilgili sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle:

“Teknik heyetin raporu doğrultusunda kadromuzda bulunan Santrafor Barlas YENER ile karşılıklı olarak anlaşmak sureti ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Bu güne kadar kulübümüze hizmet etmiş bulunan futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyor ve bundan sonraki futbol hayatımda kendisine başarılar diliyoruz”

Takımı adına 8 maçta 4 gol kaydeden Barlas Yener ile yollarına ayrılmasının ardından akıllara beşinci bir transfer mi geliyor sorusu geldi. Ndong Meye Laurys’un santrafor bölgesinde zaman zaman yetersiz kalması ve Barlas Yener ile yolların ayrılmasının ardından da takıma iyi bir santrafor transferinin yapılmasını zorunlu hale getirdi. Ufukta bir santrafor transferinin olup olmadığı sorusunun cevabının kısa sürede netlik kazanması bekleniyor.

Arkadaşları Barlas'ı uğurladılar

Takımla yolları ayrılan Barlas Yener için takım arkadaşları kamp yaptıkları otelin önünde bir araya geldiler. Barlas ile vedalaşan futbolcular ayrılık öncesi son kez topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.