Sunday, Dec 16th

Son Gncelleme:06:46:15 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Eren, “Ünye 1957 Spor’da hedef bitmeyecektir”

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü Erhan Eren, 28 Ocak 2018 Pazar günü oynanan Ünye 1957 Spor - 1926 Bulancak Spor maçını değerlendirerek, “Maç bizim istediğimiz şekilde başlamıştı ve öne geçmiştik. Ama sonrasında istediklerimizi sahaya yansıtamadık.” dedi.

 

Ünye 1957 Spor ruhunun her ne olursa olsun bitmeyeceğini vurgulayan Eren, “Pazar günü Çarşambaspor deplasmanına gideceğiz. Kazanıp döneceğiz. Her ne olursa olsun Ünye 1957 Spor’da hedef bitmemiştir ve bitmeyecektir.” dedi.

28 Ocak 2018 Pazar günü oynanan Ünye 1957 Spor 1926 Bulancak Spor maçını gazetemize değerlendiren Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü Erhan Eren, Ünye 1957 Spor’un kısa vadeli hedefleri olmadığını ifade etti.

-“Bizim istediğimiz şekilde başlamıştı”-

Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü Erhan Eren, Ünye 1957 Spor - 1926 Bulancak Spor maçına dair yaptığı açıklamada, “Kendi saha ve seyircimiz önünde oynadığımız Bulancak maçı istediğimiz skorla sonuçlanmadı. Maçtan önce bu maçta puan kaybıyla ilgili bir endişemiz yoktu. Ama futbolun içerisinde mağlubiyette var. Futbol 3 neticesi olan bir oyun.  Maç bizim istediğimiz şekilde başlamıştı ve öne geçmiştik. Ama sonrasında istediklerimizi sahaya yansıtamadık. Rakibimizi tebrik ediyoruz. Bu anlamda bazı şeyleri dile getirip futbolu çirkinleştirmek çokta doğru değil.” dedi.

-“Bize tahammül etmeye devam edecekler”-

Bulancakspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada gösterilen tepkilere cevap veren Eren, “Gündelik yaşayan insanların tepkileriyle bu işi yönetmiyoruz. Bundan sonra da yönetmeyeceğiz. O tepkileri ortaya koyan insanların samimiyetleri noktasında kendilerini tanıyoruz. Kazandığımızda sesleri çok cılız çıkanlar ilk puan kaybında ortaya koydukları tepki ile kendilerini belli ediyorlar. Aslında belli etmelerine çokta gerek yok. Biz onları tanıyoruz zaten. Biz Ünye 1957 Spor’u onların isteklerine göre dizayn etmedik. Bundan sonra da onların istekleri doğrultusunda gitmeyecek. O yüzden onları çok da dikkate almıyoruz. Biz samimi Ünye 1957 Sporluların kimler olduğunu biliyoruz. Onları üzdük, beraber üzüldük. Kamuoyunda sesleri çokça çıkanların seslerinin neden çıktığını da biliyoruz. Bundan sonra da çıkmaya devam edeceğini de biliyoruz. Onlar bize tahammül etmeye devam edecekler.” diye konuştu.

-“ Ünye 1957 Spor hedef bitmemiştir ve bitmeyecektir.”-

Ünye 1957 Spor ruhunun hiçbir zaman bitmeyeceğinin ifade eden Eren; “Pazar günü Çarşambaspor deplasmanına gideceğiz. Kazanıp döneceğiz. Futbolun içerisinde birden çok netice var. Planlarla yaşayan insanlar değiliz. Ünye 1957 Spor’u da bu şekilde planlamadık. Her ne olursa olsun Ünye 1957 Spor hedef bitmemiştir ve bitmeyecektir.” dedi.

-“O provokasyona gelmememiz gerekiyordu”-

Ünye 1957 Spor, Bulancak Spor maçının son dakikalarında rakip takım ile Ünye 1957 Spor arasında çıkan tartışmayı da değerlendiren Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü Erhan Eren; “Futbolun içerisinde şiddet olmaması gerektiğini her zaman söyledik. Bununla alakalı da 2 yıldır verdiğimiz mücadeleyi Ünye 1957 Spor kamuoyu biliyor. Bu durumu tasvip etmiyoruz. Evet, rakip takımın teknik heyeti provoke etti ama biz Ünyeliyiz diyorsak o provokasyona gelmememiz gerekiyordu. Onun için de kamuoyundan özür diliyorum. Tekrarının da olmamasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.