Thursday, Feb 21st

Son Gncelleme:06:52:54 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Adnan ve Taner ; "Göreve Hazırız"

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bal Ligi 4.Grup'ta son 9 haftaya girilirken şampiyonluk mücadelesinde tekrar umutlanmak isteyen Ünye 1957 Spor'un genç ve yetenekli oyuncularından sol kanat oyuncusu Adnan Dönmez ve sağ bek, stoper oyuncusu Taner Cındık, hocalarının görev vermesi durumunda takım için görevlerini en iyi şekilde yapacaklarını söylediler.

 

Sivas Demirspor maçı hazırlıklarını yoğun bir tempoda geçiren ve Pazar günü oynanacak maçta galibiyet hesapları yapan yeşil-beyazlıların genç oyuncuları Adnan Dönmez ve Taner Cındık, takımda iyi bir hava olduğunu ve herkesin şampiyonluk mücadelesinde inançlarını kaybetmediklerini, kendilerinin de aynı mücadeleye inandıklarını, teknik sorumlu İbrahim Yıldırım hocalarının görev vermesi durumunda takım için görevlerini en güzel şekilde yapacaklarını söylediler.

Ünye 1957 Spor'un kalan 9 haftadaki şampiyonluk şansının halen devam ettiğini ve takım olarak bu mücadeleyi son ana kadar sürdüreceklerini dile getiren sol kanat oyuncusu Adnan Dönmez, "Maalesef gruptan bir şampiyon çıkacak. Bunun biz olmasını gerçekten çok istiyoruz. Ligin bu anına kadar şampiyonluk için mücadelemizi hep birlikte verdik. Fatsa takımının olağanüstü bir çıkışı söz konusu. Bu çok sık tekrarlanan bir durum da değil. Bu açıdan baktığımızda biz halen matematiksel olarak bu hesabın içinde olduğumuzu, bunu başarmaya da en yakın iki takımdan birisi olduğumuzu görüyoruz. İlerleyen haftalarda durum ne olur şimdiden kestirmek çok mümkün değil ama biz takım olarak inancımızı kaybetmiş değiliz. 9 maçımıza da final havasında çıkacağız. Eğer hocalarımız bize bu süreçte görev verirlerse en iyi şekilde yerine getiririz. Şahsen ben önceki haftalara göre daha iyi olduğuma ve görev verildiğinde de bu görevi en iyi şekilde yerine getirip hocalarımı mahçup etmeyeceğime inanıyorum" dedi.

Yeşil-beyazlı takımın hem sağ bek hem de stoper bölgesinde görev yapabilen oyuncusu Taner Cındık ise, Adnan Dönmez gibi İbrahim Yıldırım hocanın görev vermesi durumunda bunu en iyi şekilde yerine getireceğini ifade etti. Taner Cındık açıklamasında; "Biz iyi bir takımız. Beklenmedik sonuçlar aldık, evet. Özellikle Amasya ve Bulancak maçlarını unutamıyoruz. İkisini de kazanabilirdik ve bugün çok farklı şeyler konuşabilirdik. Ancak futbolda böyle sonuçlar maalesef var. Adnan'ın dediği gibi Fatsa takımının çok ekstra bir sezon geçirdiğini söylememizde bir sakınca yok. İster istemez bazen iyi oynamana rağmen sonuç kötü olabiliyor. Futbolda biraz da şans faktörünü konuşmak lazım. Şöyle baktığımızda 35 puan toplayan ve 2. sırada yer alan bir takımız. Ama, Fatsa'nın bizden 10 puan önde olması, sadece 3 beraberlikle toplamda 6 puan kaybetmiş olması gerçekten biraz futbolda sıra dışı bir durum. Kalan maçlarımıza bakacağız, ilk günkü azmimizden bir şey de kaybetmiş değiliz. Aynı inançla yolumuza devam ediyoruz. İbrahim Hocamızın görev vermesi durumunda bu görevi layıkıyla yapacağız. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak biz hazırız" şeklinde konuştu.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.