Thursday, Feb 21st

Son Gncelleme:06:52:54 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor-Kumruspor Bal Ligi Baraj Maçı Bugün

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçında Ünye 1957 Spor bugün saat 15.00'te oynanacak maçta Kumruspor ile karşı karşıya geliyor. Maçın galibi önümüzdeki sezon ilimizi Bölgesel Amatör Lig'de Altınordu Belediyespor ile birlikte temsil edecek ikinci takım olacak.

 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup'ta sezona şampiyonluk parolası ile başlayan ancak grubu ikinci olarak bitiren Ünye 1957 Spor, Bal Ligi statüsü gereği Fatsa Belediyespor'un 3.Lig'e yükselmesi ve Orduspor'un da doğrudan ligden düşmesi nedeniyle Ordu 1.Amatör Lig ikincisi Kumruspor ile Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçında karşı karşıya geliyor.

Maç 19 Eylül Stadı'da!

Ünye 1957 Spor ile Kumruspor arasında oynanacak Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçı 19 Eylül Stadı'nda oynanacak. Saat 15.00'te başlayacak mücadelenin 90 dakikası eşitlikle sona ererse 15'er dakikalık iki devre halinde uzatmalar oynanacak. Uzatmalarda da eşitlik bozulmazsa penaltı atışları galip takımı belirleyecek. Maçı kazanan taraf önümüzdeki sezon ilimizi Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek ikinci takım olacak.

Hakemler Ardahan ve Trabzon Bölgesinden

Ünye 1957 Spor-Kumruspor Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçı'nı Ardahan Bölgesi hakemlerinden Halil Erdoğan yönetecek. Maçın yardımcı hakemi Trabzon bölgesinden Haktan Taflan ve Miraç Berk Kölemen. Maçın 4.Hakemi ise Ardahan Bölgesinden Sedat Hanoğlu....

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.