Sunday, May 26th

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor'dan Emre Açıkgöz Sürprizi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Dış transfere erken başladıktan sonra bir süre sessiz bekleyişe giren Ünye 1957 Spor'dan Emre Açıkgöz sürprizi geldi. Yeşil-beyazlılar Zara Belediyespor ve Yeni Orduspor forması ile Bal Ligi şampiyonluğu yaşayan tecrübeli stoper oyuncusu Emre Açıkgöz ile anlaşmaya vardı. Diğer yandan daha önce Adıyaman 1954 Spor'dan anlaşmaya varılan stoper oyuncusu Mehmet Ali Yakışık ile de yollar ayrıldı.

 

Bal Liginde gelecek sezon şampiyonluk hedefleyen Ünye 1957 Spor'da transfer harekatı yeniden başladı. İç ve dış transfere erken başlayan ve bir süredir de transferde sessiz günler geçiren yeşil-beyazlılar sessizliği tecrübeli stoper Emre Açıkgöz ile bozdu. Daha önce Adıyaman 1954 Spor'dan anlaşmaya varılan stoper oyuncusu Mehmet Ali Yakışık ile yolları ayıran Ünye 1957 Spor, Zara Belediyespor ve Yeni Orduspor ile Bal Ligi şampiyonluğu yaşayan 1988 doğumlu Emre Açıkgöz ile anlaşmaya vardı. Futbol Sivas Demirspor alt yapısında başlayan Emre Açıkgöz, Bal Liginde Zara Belediyespor ile ilk şampiyonluğunu yaşadı. Önceki sezon Yeni Orduspor forması ile bir kez daha Bal Ligi şampiyonluğu yaşayan tecrübeli stoper oyuncusu geçtiğimiz sezon başı mor-beyazlı takımla profesyonel olmuştu. Yeni Orduspor ile Türkiye Kupası ve 3.Lig'de 7 maça çıkan Emre Açıkgöz daha sonra kontenjan oyuncu engeline takılarak kadroda kendine yer bulamayınca karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshetti. Tekrar amatöre dönüş yaparak Bal Liginde Hekimoğlu Doğanspor'un yolunu tutan Emre Açıkgöz burada 10 maçta forma giydi.

Ünye 1957 Spor'un yeni transferi Emre Açıkgöz, kariyerinde 161 Bal Ligi maçına çıkarak 15 gol kaydetti ve 2 şampiyonluk yaşadı. 3.Lig'de 6 ve Türkiye Kupasında ise 4 maça çıkan tecrübeli stoper Emre Açıkgöz gelecek sezon Ünye 1957 Spor forması ile Bal Ligi'nde bir kez daha şampiyonluk mücadelesi verecek.

SPOR AKSİYON


Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.