Saturday, Mar 23rd

Son Gncelleme:06:19:59 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor'da Kamp Sona Erdi!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de yeni sezon hazırlıklarına Ünye'de başladıktan sonra önce Kızılcahamam'da ardından da Bolu'da kamp çalışmalarını sürdüren Ünye 1957 Spor'da kamp çalışmaları sona erdi. Yeşil-beyazlılar sabah yaptığı antrenmanın ardından Bolu kampını bitirerek akşam saatlerinde Ünye'ye döndü.

 

Birinci etap çalışmalarına Ünye'de başladıktan hemen sonra ikinci etap kampı için Kızılcahamam'ı tercih eden Ünye 1957 Spor, Kurban Bayramı için verdiği aranın ardından üçüncü etap çalışmaları için gittiği Bolu kampını da bitirdi. Yeşil-beyazlılar Bolu'da sabah yaptığı antrenmanın sonrasında kamp yaptığı otelden ayrılarak karayolu ile akşam saatlerinde Ünye'ye döndü. Bolu kampında dün oynadığı son hazırlık karşılaşmasında 1926 Polatlı Belediyespor'u 4-1 mağlup eden yeşil-beyazlılar son maçında lig için umut verdi.

Ünye'ye dönen Ünye 1957 Spor'da futbolculara 3 günlük izin verilirken, 22-23 Eylül tarihinde başlayacak 2018-2019 sezonu öncesi Cuma günü toplanarak Ünye'de lig hazırlıklarını sürdürecek. Yeşil-beyazlılar Pazartesi günü 1926 Bulancakspor ile Bulancak'da bir hazırlık karşılaşması oynayacak.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.