Monday, Aug 26th

Son Gncelleme:04:29:07 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Yıldırım: “Tüm Şehir ve Taraftarlardan destek bekliyoruz”

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Sezona Kızılcahamam ve Bolu Kampında yaptığı çalışmalarla hazırlanan Ünye 1957 Spor, 4.Etap çalışmalarına Cuma günü yaptığı antrenmanla başladı. Yeşil-beyazlıların teknik sorumlusu İbrahim Yıldırım, takımın hedeflerinden fikstüre kadar birçok konuda değerlendirmelerde bulunduğu açıklamasında yeşil-beyazlıların şampiyonluğu için tüm şehrin desteğini istedi.

 

Ünye 1957 Spor teknik sorumlusu İbrahim Yıldırım sezon öncesi hazırlıklarını değerlendirdiği açıklamasında şunları kaydetti. “Sezona Ünye’de başladığımız hazırlıklarımızı, Kızılcahamam ve Bolu kamplarıyla devam ettirdik. Kamp süreci boyunca sezona hazırlık anlamında çok sıkı çalıştık. Cuma günü itibariyle artık hazırlıklarımıza Ünye’de devam etmeye başladık. Bu süreçte iki tane hazırlık maçı planladık. İlkini Pazartesi günü Bulancaksporla deplasmanda oynayacağız. İkinci maçımızı ise haftaya Pazar günü görüşme halinde olduğumuz başka bir takımla yine deplasmanda oynayacağız. İlk hafta deplasman maçıyla lige başlayacağımız için böyle bir planlama yaptık.”

Tüm taraftarlardan destek bekliyoruz

Ünye 1957 Spor, Teknik sorumlusu İbrahim Yıldırım, 1 Ağustos itibariyle başladıkları çalışmalardan bugüne kadar oyuncuların performanslarından ve takım olma olgusunu sağlamalarından çok memnun olduklarını söylerken Ünye’nin hak ettiği profesyonel lige tekrar çıkmak için tüm şehir ve taraftarlardan destek istedi. Yıldırım açıklamasında; “Ünye’nin hak ettiği profesyonel ligi bu sene elde etmek için tüm şehir ve taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz. Burada en büyük görev tabii ki oyuncularımıza ve bize düşüyor. Çünkü şu anda şehri havaya sokmak ve olaya ortak etmek için iyi bir başlangıç yaparak seri galibiyetler almak zorundayız. Bu gücümüz ve kalitemiz de fazlasıyla var” şeklinde konuştu.

İlk 6 Hafta Heyecanı Yüksek Maçlar Oynayacağız

Ünye 1957 Spor’un lig fikstürü ile ilgili olarak da değerlendirmede bulunan İbrahim Yıldırım, “Fikstüre baktığımızda ilk 6 hafta gerçekten ciddi rakiplerle, bence heyecanı yüksek maçlar oynayacağız. Bu 6 haftalık periyodu en az kayıpla geçtiğimizde işimizi kolaylaştıracağımızın farkındayız. Bu arada taraftarlarımıza da seslenmek istiyorum; bulunduğumuz ligden memnun olmadıklarını ve rahatsız olduklarını biliyorum. Ünyespor kesinlikle bu liglerin takımı değil. Bir an önce profesyonel ligde olmalı. Oyuncularımıza da Ünyespor’u bu yönde anlatıyoruz. Onlar da sorumluluklarının farkında. Taraftarlarımız bize inansın ve desteklesin. Geçekten çok kaliteli ve Ünye’ye yakışır bir takım oluşturduk. Bizler takımı şampiyon yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu görev bir bayrak yarışıdır ve şehre hizmet yolunda kutsal bir görevdir. Ünyespor bakidir, şahıslar gelip geçicidir. Biz bunun bilincinde olarak sadece bu şehri ve Ünyespor markasını hak ettiği profesyonel lige çıkarmak için çalışıyoruz. Ligin sonunda şampiyon olarak bir üst lige çıkacağımıza inancımız tamdır. Bu zorlu süreçte eleştiriler olacak mutlaka. Kazandığımızda yanımızda olan ve tebrik eden, bizle sevinen gerçek taraftarlarımızın yaptığı her eleştiriye açığız ve kabulümüzdür” şeklinde konuştu.

Cevizdere’deki sahalar bir an önce hazır hale getirilmeli

Açıklamasının son bölümünde selden zarar gören Cevizdere Spor Tesisleri ile ilgili olarak yetkililere seslenen Ünye 1957 Spor teknik sorumlusu İbrahim Yıldırım, “Bu arada canımızı sıkan bir konuya da değinmeden geçmek istemiyorum. Bilindiği gibi 1 ay önce yaşadığımız sel afetinden dolayı Cevizdere’de bulunan antrenman sahalarımız ağır hasar gördü ve kullanılamaz hale geldi. Bundan dolayı sürekli stadı kullanmak zorunda kalacağız gibi gözüküyor. Bu da stadın zeminini olumsuz etkiliyor. Temennimiz Cevizdere’deki sahaların bir an önce hazır hale getirilmesi yönünde. Yetkililerden de bu yönde destek bekliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.