Monday, Jul 22nd

Son Gncelleme:05:26:51 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Gözler Meye'de olacak!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Geçtiğimiz sezon Ünye 1957 Spor forması ile Bal Ligi'nde baraj maçları dahil 18 gol kaydeden Ndong Meye Laurys'in, Sinopspor ile oynanan Türkiye Kupası 1.Kademe karşılaşmasındaki eylemi nedeniyle AFDK tarafından verilen 4 maç men cezası bitti. Pazar günü deplasmanda oynanacak Yeni Amasyaspor maçı ile sahalara dönecek olan golcü oyuncu bu hafta taraftarın umudu olacak.

 

AFDK tarafından 4 maç men cezası sona eren Gabon asıllı Fransız vatandaşı Ndong Meye Laurys, Ünye 1957 Spor'un dün Ünye Şehir Stadı'nda yaptığı çift kale maçta yer aldı ve Pazar günü deplasmanda oynanacak Yeni Amasyaspor maçında taraftarın umudu olacak. Çalışmada bir hayli arzulu ve istekli görülen Ndong Meye Laurys'in formasını özlediği gözlendi. Yeni Amasyaspor maçında takımın en büyük gol umutlarından biri olacak Fransız asıllı siyahi oyuncunun takıma katılması ile birlikte hücum gücünün artması bekleniyor.

Siyahi oyuncunun yapılan çift kale maçta hazır olduğu görülürken teknik sorumlu İbrahim Yıldırım'ın Amasya maçında kendisine görev vermesi bekleniyor.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.