Tuesday, May 21st

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

“Ünye 1957 Spor’a destek konusunda geri durmayız!”

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye Belediyesi’nde son günlerde yaşanan olaylar üzerine sahipsiz kaldığı dile getirilen Ünye 1957 Spor’un durumuna ilişkin Belediye Başkanı Yaşar Sezgül,açıklamada bulundu.

 

“Ünye 1957 Spor’a destek konusunda ne gerekiyorsa geri durmayız!”

Ünye Belediyesi’nde son günlerde yaşanan olaylar üzerine sahipsiz kaldığı dile getirilen Ünye 1957 Spor’un durumuna ilişkin Belediye Başkanı Yaşar Sezgül, Ünye 1957 Spor Kulübü’nün bir yönetimi olduğunu ve bu yönetimin işleri takip etmekle yükümlü olduğunu söyledi.

“Ünye Belediyesini Ünye 1957 Spor kulübü haline getirirsek bu hepimiz için sıkıntılı durum getirir.” diyen Sezgül, “Böyle bir algı içinde olmamız yanlış olur. Kanunların vermiş olduğu izinler ile destek konusunda ne gerekiyorsa geri durmayız.”diyerek sorumluluk alanlarına dikkat çekti.

Ünye Belediye Başkanı Yaşar Sezgül, Oney Flash FM’’de katıldığı programda yaptığı açıklamada, 4 aylık süre için meclis tarafından bu göreve getirildiğini söyleyerek, “Bu görevi elimizden geldiği kadar tüm Ünyeli halkımıza en faydalı olacak şekilde icra etmeyi bir borç biliriz. Bundan sonra ki süreçte bir incelemelerimiz ve tetkiklerimiz olacak. Bununla birlikte milletimizin her kuruşunu en güzel şekliyle değerlendirmek için gayret göstereceğiz.” dedi.

Ünye Belediyesi’nde başkanlık makamında yaşanan değişikliğin ardından Ünye 1957 Spor’un sahipsiz kaldığı ve spor camiasının sıkıntılı bir sürece girdiği değerlendirmelerine ilişkin Sezgül, şunları söyledi:

“Spor herkesin gönlünde yer eden bir faaliyettir, dolayısı ile bunu ihmal etmemiz mümkün değil. Ama şunu da göz aradı etmemiz lazım. Ünye 1957 spor kulübünün bir yönetimi var, bir başkanı var. Dolayısı ile bu insanlar bu işleri takip etmekle yükümlü. Biz de Ünye Belediyesi olarak belediyenin sorunlarını takip etmekle yükümlüyüz. Ama Ünye Belediyesi’ni Ünye 1957 Spor kulübü haline getirirsek bu hepimiz için sıkıntılı durum getirir. Böyle bir algı içinde olmamız yanlış olur. Kanunların vermiş olduğu izinler ile destek konusunda ne gerekiyorsa geri durmayız.”

Ünye Kent Gazetesi

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.