Tuesday, May 21st

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor’dan kongre kararı!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

BAL Ligi 4. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Ünye 1957 Spor’da olağanüstü genel kurul kararı alındı. Kulüp Başkanı Abdullah Sarı, “Ünye’de oluşan bu süreç çerçevesinde bir güven tazeleme ve yeni bir yönetim oluşturma adına 3 Aralık 2018 Pazartesi günü olağanüstü kongre kararı aldık.” dedi.

 

BAL Ligi 4. Grupta yeşil beyazlı renklerle temsilcimiz olan Ünye 1957 Spor olağanüstü kongreye gidiyor.

Kulüp Başkanı Abdullah Sarı, Büyük Cami Pasajı’nda bulunan Ünye KENT Gazetesi’ni ziyaret ederek, gazete sahibi ve Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk’e Ünye 1957 Spor’un içinde bulunduğu son duruma ilişkin açıklamalar yaptı.

-“Ünye’de yaşanan süreç sonrası güven tazeleme durumuna düşeceğimizi beyan ettik” -

Abdullah Sarı, kulüp yönetiminin son toplantıda oy birliğiyle olağan üstü kongreye gitme kararı aldığını söyleyerek, şu açıklamayı yaptı:

“Ünye’de oluşan bu süreç çerçevesinde bir güven tazeleme ve yeni bir yönetim oluşturma adına önümüzdeki pazartesi günü bir olağanüstü kongre kararı aldık. Bu kararda da bütün yönetim kurulu arkadaşlarımızla toplantı yaptık. Sayın Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney’le defaatle görüştük. Görüşmenin neticesinde kongre yapmamızın Ünye 1957 Spor adına hayırlı olacağını düşünerek yeni bir kongre kararı aldık. Malum Ünye’mizdeki yaşanan süreçle ilgili bir güven tazeleme durumuna düşeceğimizi beyan ederek, yönetimimizle oy birliği sağlayarak kongre kararımızı karar almış olduk. 3 Aralık 2018 Pazartesi tarihinde kongremiz yapılacaktır. Kaymakam Ümit Hüseyin Güney ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Engin Tekintaş ile görüştük. Belediye Başkanımız Yaşar Sezgül’ün de malumatı neticesinde yeni bir katılım, yeni bir yönetim ile kongremizi yapacağız. Şimdiden Ünye 1957 Spor severlere, taraftarlarımıza, futbol ve Ünye camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Ünye KENT Haber

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.