Tuesday, Jun 25th

Son Gncelleme:04:50:09 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Çoğunluk sağlanamadı, kongre ertelendi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye 1957 Spor Olağanüstü Kongresi çoğunluğun sağlanamamasından dolayı 10 Aralık Pazartesi günü saat 17.30 yapılmak üzere ertelendi. Ünye Sanayi ve Ticaret Odası Salonunda yapılan kongreye katılımın düşük olması dikkatlerden kaçmadı.

 

BAL Ligi 4. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Ünye 1957 Spor’da olağan üstü kongre kararı alınmış ve kongre 3 Aralık 2018 Pazartesi günü (Bugün) saat 17.30’da yapılması kararı alınmıştı. Olağanüstü kongre çoğunluğun sağlanamamasından dolayı bir hafta sonraya ertelendi.

Kulüp Başkanı Abdullah Sarı, kongrenin sayısal çoğunluğun sağlanamamasından dolayı ertelendiğini ifade ederek, şunları söyledi:

“Bugün olağanüstü kongremizi yapacaktık ama tüzük gereği kongre yapacak delege sayısına ulaşamadık. Çoğunluk sağlanamadığından Divan oluşmadığı için önümüzdeki hafta aynı saat ve aynı yerde tekrar toplanacağız.”

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.