Tuesday, Jun 25th

Son Gncelleme:04:50:09 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Mehmet Emin Aba'dan Ünye'ye Ünyespor Çağrısı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bal Ligi 4.Grup’ta ilk devreyi ikinci sırada tamamlayarak şampiyonluk şansını ligin ikinci devresine taşıyan ancak yönetimsiz kalarak kaosa sürüklenen Ünye 1957 Spor’a eski futbolcularından bir yandan destek gelirken diğer yandan da şehrin ileri gelenlerine takıma sahip çıkılması çağrısı yapıldı.

 

 

Geçtiğimiz sezon Ünye 1957 Spor forması giyen futbolculardan Mehmet Emin Aba’dan sosyal medya hesabı üzerinden Ünye 1957 Spor’a destek çağrısı geldi. Tecrübeli oyuncunun destek çağrısında Ünyespor’un köklü bir kulüp olmasına ve geçmişteki başarılarına vurgu yapılırken futbola yapılan yatırımların çocukların sokaklarda kendilerini bekleyen tehlikeli yolları bir nevi tıkadığı ifade edildi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta ligin ilk devresini 29 puanla ikinci sırada tamamlayarak şampiyonluk şansını ligin ikinci yarısına taşımayı başaran Ünye 1957 Spor için eski futbolcusu Mehmet Emin Aba sosyal medya hesabından yaptığı destek çağrısında şu ifadelere yer verdi: “Geçen sezon formasını terlettiğim Ünyespor şampiyonluk mücadelesi verirken yaşanan istifaların neticesinde futbolcular ve teknik heyet zor durumda kalmasına rağmen ilk yarıyı en iyi yerde tamamladılar. Köklü ve başarıları ile bilenen takımın şehrin ileri gelenleri hak ettiği desteği ve ilgiyi göstermek zorundalar. Zira spora bilhassa futbola harcanan para da, emek te bir hayır kurumuna işlenmiş kadar mantıklı ve isabetledir. Çocukları spora yönlendirmek ya da teşvik etmek onları sokaklardan ve sokaklardaki kötülüğe sevk eden yolları bir nevi tıkamaktır. Ünyespor da şehrin sevdasıdır, çocuklarının heyecanıdır. Sessiz kalma takımına sahip çık….”

Ünye 1957 Spor için destek çağrısı yapan Mehmet Emin Aba’ya yine geçtiğimiz sezon yeşil-beyazlı formayı terleten Durmuş Gönül ve Uğur Özvardar’dan aynı duyguları paylaştıkları yönünde mesajlar geldi.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.