Sunday, Sep 22nd

Son Gncelleme:04:23:34 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Çağlar Çakır'dan Zorlu Mücadeleye Davet!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

BAL 4. Grup’ta ilk devreyi 2. sırada bitiren ve ikinci yarının ilk maçında Altınordu Belediyespor’u Ünye Şehir Stadı’nda konuk edecek olan Ünye 1957 Spor’da çalışmalar devam ediyor. Teknik Sorumlu Çağlar Çakır, zorlu maç öncesi taraftara çağrıda bulunarak herkesi maça davet etti.

 

Cumartesi günü oynanacak maç için Ünye Şehir Stadı’nda hazırlıklarına taktiksel antrenmanlarla devam eden Ünye 1957 Spor’da tek hedef galibiyet.

Cumartesi günü saat 14.00’da oynanacak Altınordu Belediyespor karşılaşmasıyla ve takım hakkında açıklamalarda bulunan Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Çağlar Çakır, taraftarlara da seslenerek şu şekilde konuştu;

Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Çağlar Çakır: “Antrenmanlarımıza başladık. Hesapta olmayan bir şey ile maçımız bir gün erkene alındı. Çalışma süremiz bir gün kısalmış oldu ama toparlamaya çalışıyoruz. Yeni gelen, hazır olan, olmayan oyuncularımız var. Bugün de sahamızda taktik bir çalışma gerçekleştireceğiz ve Cumartesi günü oynanacak maça en iyi şekilde hazırlanacağız.

Moraller İyi ve İnşallah 3 Puanı Alacağız

Zamanımız kısıtlı ve biz kısıtlı sürede elimizden gelen en iyi çalışmayı ortaya koyarak hafta sonu oynanacak maç için iyi bir sonuçla ayrılma planları yapıyoruz. Bu maçta iyi bir sonuç alırsak önümüzdeki 2-3 haftalık süreçte takımımız hazır hale gelecektir. Tek sıkıntımız fiziksel sıkıntılardır ve onu da aşmaya çalışıyoruz. Takımın moralleri iyi durumda, dönen oyuncuların sayısı da arttı, yaptığımız takviyeler de iyi uyum sağladı. İnşallah Cumartesi günü oynanacak maçta 3 puanla ayrılacağız.

Herkesi Cumartesi Günü Maça Bekliyoruz

Ünye halkı futbolu seviyor ve Ünyespor’u daha çok seviyor. Ben inanıyorum ki Cumartesi günü Ünyespor’a gönül verenler bu stada gelip takımımızı destekleyeceklerdir. Çünkü Ünyespor her zaman Ünyelilerin gönlünde yer etmiş bir sevdadır. Bizim de onların desteğine çok ihtiyacımız var. Stada gelemeyenlerin de dualarına ihtiyacımız var. Bizler bu takıma gönül veren insanları ve Ünyelileri mutlu etmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Herkesi Cumartesi günü stada bekliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.