Wednesday, Aug 21st

Son Gncelleme:04:29:07 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Motto'dan Ünye 1957 Spor'a Moral Yemeği

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye 1957 Spor'un yarın oynayacağı Sinopspor maçı öncesi Motto Restaurant'ta moral yemeği düzenlendi. Motto İşletme Sahibi Cem Uryener'in teknik ekip,oyuncular ve yönetime vermiş olduğu yemekte oyuncular motivasyonlu gözükürken, yarın oynanacak maç öncesi ise hazırlıkların tamamlandığı öğrenildi.

 

Zor Bir Süreci Başarıyla Atlatacağız

Takımın güçlü bir şekilde sahaya ineceğini söyleyen Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Murat Ülgen," Öncelikle bizleri burada ağırlayan Motto işletmesine ve sahibi Cem Uryener kardeşimize teşekkür ediyoruz. Yarın oynanacak maç öncesi gerek teknik ekibimize ve gerek oyuncularımıza moral amaçlı bu yemekte buluştuk. önümüzdeki haftalarda diğer iş adamlarımızdan da böyle bir yemeğin takımımızı moral olacağına inanıyoruz. Takımımıza moral ve destek vermek isteyen bütün iş adamlarımızın katkılarını bekliyoruz. Şu an zor bir süreçten geçiyoruz. Bizlerde en iyi şekilde takımımızı zafere ulaştırmak için ligde kalmasını sağlamak istiyoruz. Önümüzdeki haftalarda nasıl bir hedef koyacağımızı şimdiden belirledik. Yarın oynanacak maça büyün Ünyelileri davet ediyoruz.Takımımız her geçen gün güçleniyor. Onlar bizlerin yarın yüzümüzü güldürecek ve bizlerde önümüzdeki maçlara motivasyonlu çıkmayı düşünüyoruz."dedi.

Ünye 1957 Spor Teknik Direktör Çağlar Çakır," Yarın oynanacak olan maça oyuncularımız şimdiden hazır hale geldi. Geçen haftaya göre biraz daha iyi bir oyun sergileyeceğiz."diye konuştu.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.