Thursday, Jun 20th

Son Gncelleme:04:37:15 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor'da 3 Futbolcu İle Yollar Ayrıldı.

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye 1957 Spor Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre son günlerde yaşanan gelişmeler neticesinde Aydın Çetin, Devran Çamurdaş ve Reha Yaylı ile yollar ayrıldı.

 

Kulüp Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada ayrılık kararının teknik heyetin raporu ve yönetim kurulu kararı ile alındığı bilgisi yer aldı.

İŞTE O AÇIKLAMA

KAMUOYUNA DUYURU

3 FUTBOLCU İLE YOLLARIMIZ AYRILDI

Son günlerde yaşanan bir takım gelişmeler neticesinde Teknik Heyetimizin raporu ve yönetim kurulumuzun aldığı karar gereği kulübümüz oyuncularından takım kaptanı Aydın Çetin, Devran Çamurdaş ve Reha Yaylı ile yollarımız ayılmış olup, kendilerine emekleri için teşekkür ederiz.

Yeni Amasyaspor müsabakası öncesi takımımıza takviye amaçlı transfer görüşmelerimiz devam etmekte olup yapılacak transferlerimiz kamuoyuna açıklanacaktır. Duyurulur...

Basın Sözcüsü İrfan Tosun'dan gelen son dakika açıklaması ise şöyle:

Ünye 1957 Spor basın sözcüsü İrfan Tosun konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı" Teknik ekibimizin yönetim kuruluna sunduğu rapor doğrultusunda üç sporcu ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Bu oyuncular Aydın Çetin, Devran Çamurdaş, Reha Yaylı.Ünye 1957 spor köklü bir takımdır. Bu formayı giymek bir onurdur. Onun için kulüp prensipleri çok önemlidir. Kurallara uymayan bu takımda forma giyemez. Bu arada transfer süresi uzatıldığı için transfer çalışmalarımız sürüyor. Üç oyuncu ile görüşmelerimiz sürüyor."dedi.

ÜNYE 1957 SPOR YÖNETİM KURULU

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.